Przegląd prasy

Sport

Operacja zabezpieczenie - Barcelona dokańcza przedłużenie kontraktu całego bloku defensywnego. Piqué do 2022 roku - klub ogłosił wczoraj przedłużenie kontraktu Gerarda, który zwiąże go z klubem do 35 roku życia. W trakcie jest propozycja dla Sergiego Roberto, także mająca wydłużyć czas jego grania w koszulce blaugrany do 2022 roku. Następni będą Alba i Umtiti.

Asensio ratuje Real znajdujący się "na łożu śmierci".

Nawet cztery bramki nie uwalniają Neymara od krytyki ze strony swojej publiczności.

Koszykówka: Barca łapie się swojej ostatniej nadziei.

Mundo Deportivo

Piqué 2022 - piłkarz przedłużył swój kontrakt z klubem właśnie do tego roku, klauzula wynosi 500 mln euro. Przy tej okazji ter Stegen napisał na Twitterze "Se renueva" (przedłuża), czym nawiązał do podobnego twittu Piqué odnoszącego się do Neymara w trakcie wakacyjnego zamieszania.

Sergi Roberto również bliski przedłużenia kontraktu.

Asensio uratował przed białym wstydem w Leganés.

Melendo swoją bramką wziął przykład ze swojego idola, De la Peñi.

Koszykówka: Sanders zdecydował o wygranej Barcelony 8 punktami w końcówce spotkania.

AS

Bramka i nic więcej. Leganés zasłużyło na lepszy rezultat. Zidane: "Dobre odczucia z powodu wyniku; gramy już lepiej."

Piqué przedłuża kontrakt do 2022 roku. Zostanie związany z klubem do 35 roku życia, zaś klauzula wyniesie 500 mln euro.

Osoba, która przedwczoraj wbiła nóż w kibica pod Metropolitano, była wcześniej zatrzymana na 11 dni w związku ze sprawą zabójstwa kibica Realu Sociedad.

Szatnia Atlético pragnie remontady, jednak taka sztuka po wyniku 1-2 w pierwszym spotkaniu wydarzyła się tylko raz.

Kibice PSG są podirytowani zachowaniem Neymara. Jego prawnik mówi, że Brazylijczyk nie ma wspisanej klauzuli odejścia.

Dziś w lidze: gol nie zważa na wiek - Jorge Molina vs Aduriz w Getafe.

Dakar: Carlos Sainz oddał 18 minut. Na dwa etapy przed końcem utrzymuje ponad 44 minuty przewagi nad Peterhanselem.

Tenis: Garbiñe Muguruza odpada w drugiej rundzie Australian Open. Przegrała z 88 rakietą świata i ogłosiła, że nie wystąpi w Puchare Federacji.

Marca

Asesio przybliża półfinały - swoją bramką z 88' minuty uratował plan B Zidane'a po kolejnym słabym spotkaniu. Nowa kontuzja mięśniowa Vallejo. Leganés zasługiwało na więcej. Butarque bardzo krytyczny w stosunku do sędziowania.

Marcos Motta, prawnik Neymara: "W kontrakcie Neymara nie ma żadnej klauzuli odejścia."

Piqué przedłuża kontrakt z klauzulą antyszejkową. Kontrakt obowiązuje do 2022 roku, zaś klauzula odejścia to 500 mln euro. Następny w kolejce będzie Umtiti.

Wywiad z Pellegrinim: "Usunąć Cristiano? Zasługuje na wszystko ze względu na to, co dał Realowi."

Rémy Estalla: "Paco Jémez traktował mnie jak kawałek g****"

Dakar: Sainz uszkodził skrzynię biegów, ale utrzymał przewagę.

19.01.2018 02:26, autor: maksym95, źródło: Sport, Mundo Deportivo, AS, Marca