• 1

Luis Suárez żegna się z mundialem

Części samochodowe online - Ucando.pl

W pierwszym ćwierćfinale na Mistrzostwach Świata, Urugwajczycy mierzyli się z Francuzami. Podopieczni Óscara Tabáreza odczuli tego dnia szczególnie brak Edinsona Cavaniego, który zmagał się z kontuzją odniesioną jeszcze w poprzednim meczu z Portugalczykami. Spotkanie nie należało jednak do najciekawszych, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

Wynik został jednak otwarty w 40. minucie, kiedy to po dośrodkowaniu Antoine’a Griezmanna z rzutu wolnego, piłkę w bramce po strzale głową umieścił Raphael Varane. Chwilę później Urugwajczycy mogli wyrównać, ale tym razem od utraty gola Francuzów uchronił Hugo Lloris, który świetnie interweniował po główce Caceresa.

Óscar Tabárez wprowadził na boisko Maxi Gomeza i Cristiana Rodrigueza w drugiej połowie, ale niewiele to pomogło jego drużynie. W 60. minucie po strzale Antoine’a Griezmanna i ogromnym błędzie Muslery było już 2:0.

Luis Suárez wraca zatem do domu z dorobkiem dwóch bramek. Samuel Umtiti i Ousmane Dembélé zagrają w półfinale ze zwycięzca starcia Brazylia-Belgia. Dodajmy, że ten pierwszy rozegrał dzisiaj 90 minut, a drugi wszedł na boisko w samej końcówce.

06.07.2018 18:11, autor: lance, źródło: własne, fot. Twitter