Ulubione komenarze

Ares16

1100 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 13764
Znaków na komentarz (≈): 552
Skomentowanych newsów: 2088
Rozdanych plusów: 924
Rozdanych minusów: 61
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+13

Tak, zaślepia mnie. Gdybym stanął przed Bogiem, tudzież boginią losu (fortuna się chyba nazywała, poprawcie, jeśli się mylę) i dała do wyboru- tryplet i kolejne 5 lat kiszenia się z Rosołem i Bartu, albo brak trofeów, ale zmiany to bez zastanowienia biorę opcję numer 2. I tu nie chodzi, co gwaratuje, a czego nie Lapcio, ale kogo odsuwam od władzy i w jakim momencie.

100 mln już nad nami wisi. Oznacza to tyle, że ten zarząd jedną niekompetencją traci wszystko, co tak niby heroicznie przyoszczędził. Do tego negocjacje sponsorskie- nasze przychody z tego tytułu stoją od 3 lat. Wyprzedzają nas kluby jeden po drugim w przychodach. Podpisujemy umowę o reklamę na koszulkach z miliardem klauzul, a jedna z nich doprowadza do zerwania umowy z innym sponsorem (tak tak, dobrze czytacie- zmiana z QF na QA spowodowała zerwanie umowy z Turkish Airlines). Umowa warta 3 mln rocznie bodajże. Dalej za mało? To lecimy dalej.

Twarze tego zarządu to byli: Rosell, Barto, Zubi, Faus. Dwóch pierwszych stoi przed sądem, trzeci wywalony na zbity pysk, czwarty się trzyma pazurami, będąc w chłodnych relacjach z Messim. Mało? Lecimy dalej.

Plany przebudowy CN. 600 mln oddanych do dyspozycji kolesiom, którzy stoją przed sądem za machloje finansowe. Do tego oficjalna deklaracja, że jeśli nastąpi przebudowa, będziemy musieli pogodzić się z myślą, że sponsor w nazwie stadionu będzie nieunikniony. Mało?

5 lat zarządu, 4 trenerów. Jeśli idzie o trofea, to pikujemy w dół. Wywalenie Abidala, nieznajomość kontraktu Keity i Thiago. Z pracą żegnają się członkowie sztabu, którzy byli bardzo zżyci z piłkarzami. Doprowadzenie do sytuacji, w której w jednym okienku zostajemy bez bramkarza. Bez. Null. Zero. Generalnie 4 lata zaniedbań i 1 rok próby naprawienia wszystkiego. Mało?

Ban transferowy. Było powiedziane, że zwracano nam uwagę na nieprawidłowości kilkukrotnie- zarząd się do tego nie odniósł. Było powiedziane, że otrzymaliśmy kilka ostrzeżeń- brak reakcji zarządu. Kończymy z banem transferowym i nagle wylewa się lawina żalu Barto i spółki, jakby dopiero w tamtym momencie o sprawie się dowiedzieli.

Jeśli to was nie przekonuje Tomasinho i deco, że ten zarząd to dyletanci i sabotażyści i oddanie im do rąk sprawy wartej 100mln+ 600mln za stadion+ negocjacje sponsorskie to jawny sabotaż, to nie wiem co to zrobi. Mnie obchodzi byt tego klubu w następnych latach. Byłbym w stanie poświęcić dla tego 3 trofea. 09-03-2015 18:05 w Świat stanął na głowie
+10

Póki co jedyną taką osobą w tej dyskusji jesteś ty, podpierając się codziennie zdaniem innych, nie argumentując swojego stanowiska ani razu, tylko obrażając wszystkich wokół. Chcesz dyskutować, to argumentami, a nie tym swoim "samodzielnym myśleniem". Ogarnij się, bo chociaż polityczne dyskusje nigdy nie były wzorem kultury, to ty nawet przy zaniżonych standardach odznaczasz się in minus. 25-10-2015 12:57 w Luis Enrique: Luis Suárez nie jest w najwyższej formie
+9
Owszem Piotrze, twoja fantazja.
Bo za czasów tego Kwasniewskiego, polscy przedsiębiorcy którzy nie mieli korzeni w PZPR, byli ZWYCZAJNIE GNOJENI przez kumpli tegoż Kwaśniewskiego, zasiadających w aparacie państwa ( aresztowanie Kluski to rok 2002) , JTT, - to co pokazano w filmie Układ Zamkniety to wydarzenia z tamtych lat.
Takich spraw zarówno na skalę ogólnopolską jak i lokalna było dużo. Z całym szacunkiem- uczyłeś się wtedy pisać i liczyć.
Kwaśniewski był reprezentacyjny , umiał łoić wódę i miał zadatki na hm.. nawet męża stanu. Niestety nigdy nie oderwał się od swoich PZPRowskich korzeni. i nie do końca jasnych powiązań.
[/cytat]

Wychodzi na to, że wszystko co mamy obecnie, to nie efekt 25 lat III RP tylko 2 lat rządów PiSu.

Dwaj jeźdźcy apokalipsy, bliźniacy jednojajowi podbijali świat i walczyli ze złem tego kraju. Cała reszta to szumowiny i parszywcy, atakujący naszych serafinów. Jednego dopadli.

Ciekawe, że wszystkich można krytykować, tylko nie PiSowców. Pawłowicz nietykalna, Duda nietykalny. Można wszystkich opluwać, ale jak ktoś z PiS zrobi dokładnie ten sam błąd, za który obrywało się PO, to już tak naprawdę to nie jest błąd i wstyd, a Duda jest supcio, że robi wiochę przy pierwszej okazji. 02-09-2015 11:36 w Superkontrakt dla Neymara

Najgorszy komentarz

-5 Dlatego jestem absolutnie za tym, żeby osoby, które dają minusy/ plusy były widoczne dla pierwszego składu. Mogliby oni wtedy wyłapywać takich smutnych chłopaczków i dawać bana. Opcjonalnie, jeśli byłoby to możliwe, to odbieranie prawa do dawania oceny. 01-03-2014 17:12 w Oferta Bartomeu wprawiła Jorge Messiego w zażenowanie