Ulubione komenarze

apack

337 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 423
Znaków na komentarz (≈): 525
Skomentowanych newsów: 176
Rozdanych plusów: 95
Rozdanych minusów: 18
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+17 Czekam na przeróbkę reklamy FIFY 18 „El Tornado” z wstawioną akcją z pierwszej połowy, gdzie Ronaldo robi tornado trafiając powietrze :D 23-12-2017 15:21 w Wielka Barça rozdaje prezenty!
+5 Bardzo dobry transfer patrząc z perspektywy szansy jaką może w tym sezonie dostać Bartra na udowodnienie wszystkim, że nie jest już tylko utalentowanym i perspektywicznym grajkiem. Nie zdziwię się jeżeli nie zakontraktujemy już w tym okienku nikogo na tę pozycję. Będzie to jasny sygnał, że Lucho stawiał będzie w nowym sezonie na parę Pique-Bartra, a Mathieu będzie pełnił rolę rezerwowego (plus z doskoku Mesche, który nie powinien mieć większych problemów w meczach z ligowymi lelakami). Ja takie rozwiązanie jak najbardziej kupuję.

Jak już wcześniej pisałem, przyjście gracza z dużą renomą za 40+ mln, automatycznie zablokuje rozwój Bartry, który bez dwóch zdań ma papiery na bycie topowym stoperem w Europie. Poruszana tu kwestia ewentualnej rywalizacji w przypadku transferu cracka, moim skromnym zdaniem mogłaby się nie sprawdzić. W moim odczuciu w formacji obronnej najważniejsza jest stabilizacja jeżeli chodzi o personalia, dlatego też ciągłe rotacje (które niejako byłyby koniecznie, jeżeli mielibyśmy na uwadze rozwój Bartry) mogłyby odnieść odwrotny skutek do zamierzonego - zamiast wpłynąć pozytywnie na formę poszczególnych graczy, odbiłyby się czkawką jeżeli chodzi o zgranie bloku obronnego.

Biorąc pod uwagę cenę i upór w sprowadzeniu Francuza, wydaję mi się, że Lucho mocno naciskał na ten transfer i ma on plan jak to dobrze poukładać. Tak czy inaczej, z ocenami tego zakupu wypadałoby poczekać przynajmniej do końca tego roku, choć tego rodzaju zawodnik może okazać się na wagę złota dopiero podczas kampanii wiosennej, kiedy odpoczynku pomiędzy ważnymi meczami potrzebować będą gracze pierwszej jedenastki. 23-07-2014 19:00 w Mathieu fichado!
+4 Balon za 2014 wydaje się być rozstrzygniętym i trzeba się z tym pogodzić. Bardziej niepokojącym jest natomiast fakt, że w listopadzie przyszłego roku odbędą się baraże do Euro 2016. 29-10-2014 15:13 w Real Madryt – FC Barcelona 3:1

Najgorszy komentarz

-3 Taka myśl na odstresowanie w tych ostatnich dniach okienka transferowego.

Co jeśli wszystkie wydarzenia to zaplanowana akcja pod tytułem: trening Messiego przed mundialem? Osłabienie kadry, tak aby była ona zbliżona poziomem do tej reprezentacyjnej. Odejście Neymara wpisuje się w ten schemat. Suarez grający na poziomie Higauina. Plotki o Di Marii. Czyżby w ten sposób zarząd przekonał Leo do podpisania kontraktu? Może Messi nie podpisuje nowej umowy, bo nie chce sprowadzenia Dembele czy Coutinho, którzy byliby za dużym wzmocnieniem? W takich okolicznościach Messi będzie miał idealną bazę do treningu przed mundialem ;)

Tak wiem, powinienem odstawić to co do tej pory brałem :D 22-08-2017 17:48 w Trudna operacja-sprzedaż