Ulubione komenarze

gelex

1434 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 11857
Znaków na komentarz (≈): 262
Skomentowanych newsów: 2152
Rozdanych plusów: 320
Rozdanych minusów: 402
Napisanych newsów: 402

Najlepsze komentarze

+17 Jordi "Nie Płakałem Po Neyu" Alba 11-01-2018 21:48 w Gra o puchar
+12 Ja pierdole kurwa mać....

Torres

Real się spuścił zanim laska zdjęła ciuchy 15-01-2015 20:04 w List otwarty do redakcji TVP Sport
+9 Mnie interesuje coś innego...

Jak można wciąż pozostawać niewolnikiem przekonania, że Neymar to rozkapryszony gwiazdorek z dziecinnymi cieszynkami, który większość czasu poświęca na wrzucaniu słit foci na instagrama, czy inne badziewie?

No jak?

Bo jeśli o mnie chodzi, to akurat Neymar minął się kompletnie z tym czego się po nim spodziewałem... i dobrze

Bo trudno mu odmówić faktu, że walczy dla drużyny, że nie boi się brać tego ciężaru na siebie nawet w towarzystwie Messiego stąpającego dumnie po murawie... Nie można odmówić mu pokory, bo nie widuję go w dziwnych sytuacjach, jak na przykład prezentacja najnowszej linii bielizny damskiej, której to kolekcji Neymar jest głównym modelem...

Poważnie... Ten gość zdaje się mieć poukładane w głowie, wiedzieć czego chce... mieć cel i dążyć do niego. A że jest młody? Że wrzucił sobie fotkę z Paris Hilton? Cóż... domena sławnych i bogatych... my, szare myszki tego nie ogarniemy. 05-09-2014 09:15 w Neymar nowym kapitanem reprezentacji Brazylii

Najgorszy komentarz

-17 Ten mecz to największy plus dla Taty, za ustawienie zespołu. Gra faktycznie pozytywnie zaskoczyła, nawet mnie.

Linia pomocy City została zgaszona. Niemniej jednak, gdyby nie VV, który po raz kolejny ratuje nam dupy, wynik mógłby być chociażby remisowy, a wtedy zachwytów byłoby też mniej.

Wynik jest świetny, biorąc pod uwagę fakt, że graliśmy z handicapem w postaci Alby i Sancheza.

Księżniczka Sanchezówna zaprezentowała w tym meczu wszystko to, czym raczyła nas niewątpliwie od początku swojego pobytu w FCB, czyli: potknięcia o własne nogi, potknięcia o piłkę, podania do nikogo i sławetne już rajdy do chorągiewki zwieńczone autem bramkowym. Bojan jak chuj. 19-02-2014 07:39 w Manchester zdobyty w wielkim stylu!