Ulubione komenarze

gelex

1515 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 12271
Znaków na komentarz (≈): 266
Skomentowanych newsów: 2225
Rozdanych plusów: 380
Rozdanych minusów: 512
Napisanych newsów: 402

Najlepsze komentarze

+17 Jordi "Nie Płakałem Po Neyu" Alba 11-01-2018 21:48 w Gra o puchar
+12 Ja pierdole kurwa mać....

Torres

Real się spuścił zanim laska zdjęła ciuchy 15-01-2015 20:04 w List otwarty do redakcji TVP Sport
+11 żadne wołanie o pomoc

ten wywiad to autoterapia... spowiedź człowieka, który cierpi, a który szukać będzie pocieszenia w fakcie, że być może znajdzie się ktoś z kim to cierpienie będzie mógł dzielić.

W kontekście wcześniejszych doniesień na temat Dembele nie wierzę, że klub nie był w stanie otoczyć piłkarza należytą opieką... psychologiczną chociażby.

Doceniam fakt, że potrafił powiedzieć to głośno... ale sam ton wywiadu... jego... nijakość... każe mi twierdzić, że mógł to zrobić za ogólnym przyzwoleniem, a może nawet radą, klubu.

Dlatego teraz niech się bierze do roboty... Cam Nou wybaczy tak szybko jak Andre zbierze się do kupy i przestanie użalać. To nie Bojan ze swoim chłopięcym spojrzeniem, a kawał byka, dlatego taryfy ulgowej nie ma i nie będzie...

Gwizdy to osobna sprawa... brzydzę się i chuj 12-03-2018 13:31 w Andre Gomes: Gra w Barcelonie zamieniła się dla mnie w piekło

Najgorszy komentarz

-17 Ten mecz to największy plus dla Taty, za ustawienie zespołu. Gra faktycznie pozytywnie zaskoczyła, nawet mnie.

Linia pomocy City została zgaszona. Niemniej jednak, gdyby nie VV, który po raz kolejny ratuje nam dupy, wynik mógłby być chociażby remisowy, a wtedy zachwytów byłoby też mniej.

Wynik jest świetny, biorąc pod uwagę fakt, że graliśmy z handicapem w postaci Alby i Sancheza.

Księżniczka Sanchezówna zaprezentowała w tym meczu wszystko to, czym raczyła nas niewątpliwie od początku swojego pobytu w FCB, czyli: potknięcia o własne nogi, potknięcia o piłkę, podania do nikogo i sławetne już rajdy do chorągiewki zwieńczone autem bramkowym. Bojan jak chuj. 19-02-2014 07:39 w Manchester zdobyty w wielkim stylu!