Ulubione komenarze

hrs

205 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 244
Znaków na komentarz (≈): 441
Skomentowanych newsów: 141
Rozdanych plusów: 0
Rozdanych minusów: 2
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+4 Co do podatności na urazy, nie będę się wypowiadał. Jeśli chodzi o poziom sportowy, nie oddał bym ani Cota ani Bombla.
Wystarczy zmienić trenera na takiego który, pomoże tym piłkarzom zrobić krok do przodu . Ernest nie jest złym trenerem, ale to nie jest gość, na Barcelonę. My musimy grać szybko i ofensywnie, być niebezpieczni i nie liczyć tylko na Leo.
Trzeba klepnąć De Ligta , sprzedać Rakietę ( uwilebiam gościa ) bo Busi jest niesprzedawalny , Umtitiego , Vidala, Rafinię, D. Suareza, Cillesena.
W środku musi grać ktos z zestawu: Busi, Roberto, plus młodzi ( Artur, De Jong, Alenia, Puig ) a na prawej obronie Semedo. Do tego rezerwowy, bramkarz, lewy i prawy obrońca ( malolat ze szkółki lub transfer )

Jak już to wszystko będzie, to będzie można mówić o Neymarach czy innych Grizmanach 19-06-2019 00:05 w Liverpool chce Dembélé
+4

Bierzemy Rabiota?
Rakieta gra tak, jak wymaga od niego trener i stan drużyny, póki po prawej stronie biega Messi, ktoś musi robić czarną robotę i akurat w tym sensie to Rakitić jest el crack total.

01-04-2019 11:52 w Podsumowanie 29. kolejki La Liga
+3
ja autentycznie nie rozumiem wypychania z klubu Rakitica przed Busquetsem.

[/cytat]

Na BO panuje i w polskim barcelonismo panuje jakiś niezrozumiały hejt na Chorwata.[/cytat]

Żaden tam hejt, Busi jest zwyczajnie niesprzedawalny i nikt rozsądny nie bierze na poważnie takiej możliwości. Ja bardzo Rakitića lubię i cenie jako pilkarza, ale póki jest w klubie, Ernest bedzie go wystawiał w pierwszym składzie, a my potrzebujem minut dla młodych.
17-07-2019 13:02 w L’Équipe: PSG odrzuca ofertę Barcelony

Najgorszy komentarz

-6
PREZES08 napisał/a
[Zobacz link]

Kolejny dowód na wielkość Leo. Po co dowód? Bo jak widać cały czas trzeba udowadniać, że Messi to ktoś wyjątkowy, wyprzedzający epokę.. Cieplemu robią pijar i są efekty.

Tak , Messi jest Bogiem futbolu i trzeba to udowadniać niedowiarkom.


A mnie już zaczyna wkurwiać to ciągłe człapanie Messiego. Spacerować w trakcie gry to mogę ja na orliku, a on ma zapierdalać i robić widowisko a na ryby to po meczu niech idzie
26-12-2017 12:15 w Messi - najlepszy piłkarz świata