Ulubione komenarze

laoche

790 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 5100
Znaków na komentarz (≈): 491
Skomentowanych newsów: 995
Rozdanych plusów: 97
Rozdanych minusów: 14
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+13 Jakkolwiek to nie zabrzmi to obecnie kadrowo barca jest w takiej sytuacji ze jak gomesowi zachce sie isc do muzeum lotnictwa to valverde musi go zabrac do muzeum lotnictwa kurwa jego mac. 04-03-2018 18:27 w Gol Messiego daje trzy punkty
+13 lol, perez wyjął 4 (!) trenera na liście, bo reszta odmówiła wielkiemu budowniczemu, w dodatku zatrudnionego w przybudówce mierdy jaką jest rfef, narobił takiego szitu, że głowa mała, ale wielki strateg, bo 2 baksów euro nie zapłaci :)

poza tym sama zdobycz zapewne będzie w fenomenalnej formie psychicznej, po tym jak wypierdolili go z repry 2 dni przed mundialem, a pół hiszpanii będzie jebać go od psów. zwłaszcza, że to jest chłop co do tej pory głównie macał młodych hiszpańców, więc z presją jest obyty jak skurwysyn. w sam raz, żeby od jutra presezon kombinować.

na pohybel mierdzie.

zastanawiam się, czy perezowi potrzebna marca z asem, bo fejm robi się praktycznie sam na stronach internetowych konkurencyjnego klubu.

bartu wchodzi do dortmundu jak do drogiego domu publicznego, przepłaca, ale bierze dokładnie tę czarną damę, która mu wpadła w oko = jest imbecylem, bo rujnuje reputację barcelony.

perez wchodzi do byle burdelu, trzy razy dostaje kosza, mimo, że macha dolarami w powietrzu, po czym zgadza się w końcu laska 5/10, którą wywalili już z 3 tego typu przybytków, a ostatecznie okazuje się być córką szeryfa = przewielki strateg perez. 13-06-2018 18:17 w Alba: Brakuje mi tylko Mistrzostwa Świata
+11

oczywiście naczelny cymbałek nie sprawdził, że tematem programu było 'życie bez smartfona' [Zobacz link] i już pewnie się sklepał pod studentkę prawa - eksperta od 'polskiego zjebanego sądownictwa'.

coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że ty musisz być upośledzony.
23-08-2018 20:13 w

Najgorszy komentarz

-4 narazie rasizm musi wystarczyć. jak przyjmiemy tzw. uchodźców, to będę do nich z wiatrówki strzelał. 11-08-2016 12:04 w