Ulubione komenarze

raymoond

201 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 26
Znaków na komentarz (≈): 238
Skomentowanych newsów: 19
Rozdanych plusów: 4
Rozdanych minusów: 1
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+2 Dla niektórych uczciwie będzie dopiero, jak Niemcy wygrają 5:0. Tylko po co? W tej grupie to oni rozdają karty i najmniej "muszą" To ostatni mecz który można potraktować ulgowo. To jest turniej i do rozegrania kolejne 4 mecze, a każdy coraz cięższy. Jeżeli ktoś myśli, że będą się narażać na dodatkowe zmęczenie/kartki/kontuzje, tylko po to, aby zaspokoić czyjeś poczucie "uczciwości", to ja Państwu zdrowia życzę.
Jeżeli na dziś, Portugalia jest w "ciemnej dupie", to zawdzięcza to tylko sobie. I to jest uczciwe. 26-06-2014 13:18 w Czy Niemcy i Amerykanie zagrają uczciwie?
+1 "Zawodnik, który w momencie dotknięcia lub zagrania piłki przez współpartnera przebywa na pozycji spalonej, może zostać ukarany jedynie wtedy, gdy bierze on, według opinii sędziego, aktywny udział w grze poprzez:

branie udziału w grze (czyli przyjęcie lub zagranie piłki),
przeszkadzanie przeciwnikowi,
odnoszenie korzyści z przebywania na tej pozycji (czyli zagrywanie piłki odbitej od słupka, poprzeczki, przeciwnika lub współpartnera)."

1. branie udziału w grze dotyczy jedynie udziału czynnego. W tym wypadku Suarez piłki nie dotknął, nie dotyczy

2. odległość między zawodnikiem i bramkarzem to ok 7m, nie można tu mówić o utrudnianiu. Zwłaszcza,że nie zasłania piłki.
Jego pozycja utrudnia jedynie oddanie "podniesionego" strzału Messiemu.

3. nie dotyczy

i tyle 27-10-2016 12:38 w Gol Messiego legalny!
+1 a tym czasem, zapowiada się małe trzęsienie w hiszpańskiej piłce:

"An anti-corruption operation, ordered by Spain's National High Court, has led to the arrests of Spanish FA president Angel Maria Villar and of his son Gorka, amongst others.

Also arrested is Juan Padron, the economic vice-president of the Spanish FA, while many more are expected."

za Marca, As, 18-07-2017 13:05 w Polityczne spory i zawiłości

Najgorszy komentarz

-1 A ja zagłosowałem na NO, na tę chwilę nic to nie zmieni, a powinni mieć szansę udowodnienia swoich racji. Ot, taka forma "domniemanie niewinności". Jeśli okaże się, że socio Pablo Ruz, "przypadkowo" błędnie zinterpretował umowy, wniósł poważne oskarżenia, zanim otrzymał wszystkie dokumenty, mają prawo się bronić honoru swojego i klubu.
Przypomina mi to sprawę z naszego polskiego podwórka. Parę(naście?) lat temu, pewien premier, który był mi bardzo daleki, został oskarżony o szpiegostwo na rzecz naszego wschodniego sąsiada. Zresztą oskarżony bodaj przez ministra własnego rządu. Burza była potężna, lincz polityczny, dymisja odejście w niesławie. A po kilku latach jak już wszyscy mieli tego dość, został uniewinniony. Tylko kogo to wtedy obeszło?

Poza tym, zdanie internetowych czytelników madryckiego Asa, niekoniecznie odzwierciedla zdanie sosio i fanów Barcelony. 25-02-2014 13:18 w Fani chcą od Bartomeu przedterminowych wyborów