Ulubione komenarze

thales

250 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 772
Znaków na komentarz (≈): 390
Skomentowanych newsów: 375
Rozdanych plusów: 106
Rozdanych minusów: 4
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+5 Mnie zastanawia dyskusja na temat pierwszej "3" ,kandydatów do ZP.W mediach Leo i ceer to faworyci do pudła a dopiero potem przewija się nazwisko Neymara,Lewandowskiego i innych.Pomija się natomiast Suareza,który nadal chyba pokutuje w środowisku piłkarskim i dziennikarskim za ukąszenie Kielona.
A przecież zupełnie obiektywnie to właśnie trio z Barcelony powinno być murowanym kandydatem na pudło,gdzie pierwsze miejsce zarezerwowane jest oczywiście dla Geniusza.
Ci trzej Panowie Piłkarze w 2015 roku zrobili tyle roboty dla Barcelony,że jakieś tam 50 czy 60 goli ceera,które zupełnie niczego nie znaczą jest niczym w porównaniu do osiągnięć naszego Trio.Poza tym przy nominacjach powinno się brać pod uwagę fair play a w tym aspekcie ceer po prostu nie istnieje.To zwykły burak i boiskowy cham,który wiele spotkań powinien opuścić,jeśli sędziowie mieliby na tyle odwagi by go zawiesić.Nawet jeśli sędzia czegoś nie widzi w trakcie spotkania,to po meczu dostępne są zapisy video.
[Zobacz link]
Tutaj krótkie streszczenie jego umiejętności.
Wczoraj też nie byłby sobą jakby Daniemu nie przyje..ał z łokcia .
Zresztą,za każdym razem właściwie jak skacze go główki to łokcie pracują i to celowo,by zranić rywala.Dlaczego sędziowie ignorują takie zachowanie,tego nie wiem.Natomiast przy nagradzaniu,obiektywne źródła powinny wziąć to pod uwagę.
Szkoda,że ważne są dla niektórych tylko strzelone gole,nawet jeśli niczego nie wniosły. 22-11-2015 16:32 w Bogowie!
+5 Ricardo de Burgos Bengoechea ten gość pogonił ceera w meczu o Superpuchar i do dziś nie sędziował żadnego spotkania mierdy.Lahon za to już niebawem pewnie etatowo będzie gwizdał Barcę co tydzień... 02-03-2018 16:08 w Lahoz wskrzesza ligę
+4 Ale Rajoy już tego nie zrobił choć to dzięki katalońskim piłkarzom Hiszpania ma MŚ i 2 x ME a po tym sezonie odchodzi autor jedynej bramki,która zadecydowała o zdobyciu PŚ w 2010 .
Czego się jednak spodziewać po k#rwie,która wysyła zbrojną policję na ludzi chcących zagłosować,która deklaruje się otwarcie kibicem mierdy. 01-05-2018 05:38 w Real Madryt pogratulował Barcelonie zdobycia krajowego dubletu

Najgorszy komentarz

-3 Dokładnie ,za taką kasę można mieć Marco jakiegoś solidnego i perspektywicznego obrońcę (Marquinhos) i jeszcze na takiego Nolito zostaje. 16-01-2016 15:26 w "Pogba chce grać tylko dla Barçy"