Ulubione komenarze

thales

244 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 622
Znaków na komentarz (≈): 380
Skomentowanych newsów: 301
Rozdanych plusów: 60
Rozdanych minusów: 4
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+5 Mnie zastanawia dyskusja na temat pierwszej "3" ,kandydatów do ZP.W mediach Leo i ceer to faworyci do pudła a dopiero potem przewija się nazwisko Neymara,Lewandowskiego i innych.Pomija się natomiast Suareza,który nadal chyba pokutuje w środowisku piłkarskim i dziennikarskim za ukąszenie Kielona.
A przecież zupełnie obiektywnie to właśnie trio z Barcelony powinno być murowanym kandydatem na pudło,gdzie pierwsze miejsce zarezerwowane jest oczywiście dla Geniusza.
Ci trzej Panowie Piłkarze w 2015 roku zrobili tyle roboty dla Barcelony,że jakieś tam 50 czy 60 goli ceera,które zupełnie niczego nie znaczą jest niczym w porównaniu do osiągnięć naszego Trio.Poza tym przy nominacjach powinno się brać pod uwagę fair play a w tym aspekcie ceer po prostu nie istnieje.To zwykły burak i boiskowy cham,który wiele spotkań powinien opuścić,jeśli sędziowie mieliby na tyle odwagi by go zawiesić.Nawet jeśli sędzia czegoś nie widzi w trakcie spotkania,to po meczu dostępne są zapisy video.
[Zobacz link]
Tutaj krótkie streszczenie jego umiejętności.
Wczoraj też nie byłby sobą jakby Daniemu nie przyje..ał z łokcia .
Zresztą,za każdym razem właściwie jak skacze go główki to łokcie pracują i to celowo,by zranić rywala.Dlaczego sędziowie ignorują takie zachowanie,tego nie wiem.Natomiast przy nagradzaniu,obiektywne źródła powinny wziąć to pod uwagę.
Szkoda,że ważne są dla niektórych tylko strzelone gole,nawet jeśli niczego nie wniosły. 22-11-2015 16:32 w Bogowie!
+4 Chłopaki wiedzą kogo mają w drużynie...
[Zobacz link] 13-05-2016 18:34 w Ostatni krok
+4 Gra AM kole w oczy,przynajmniej ja nie mam przyjemności z oglądania ich gry (pomijając,że ich nie lubię).
Natomiast jestem pod wrażeniem tego,że kolejny juz sezon "gryzą trawę",niemal cały kolejny sezon równy.Przy tym wymieniają graczy bardzo dobrych na jeszcze lepszych zostawiając pewien trzon,obniżając systematycznie średnią wieku.sztab trenerski ,przygotowanie fizyczne i mentalne na najwyższym poziomie.
Taki Filipe Luis,który może i młody nie jest,ale w Chelsea grzał ławę,teraz rozgrywa świetny sezon.Mimo niechęci do futbolu jaki prezentują,jestem pod wrażeniem pracy jaką tam się wykonuje.Zresztą,zarzuca im się ,że strzelili tylko 60 bramek w lidze.Ale na dobrą sprawę w Anglii czołówka strzela mniej więcej to samo,Bayern 75,PSG co prawda 93,ale ci są daleko z przodu przed resztą,Juve 69.Więc nie jest z nimi tragicznie.Nie każdy ma trio z przodu i rozbija rywali po 8-0.To już raczej po Bayernie spodziewałbym się czegoś więcej w ofensywie.
Jedno jest pewne,jeśli utrzymają poziom to Barcelona będzie musiała mocno skupić się na wzmocnieniu formacji defensywnej i na pracy nad rozpracowaniem tego rywala,by rozwiać ich wszelkie nadzieje na przyszłe lata.Potrzebna będzie nie tylko świetna podstawowa "11" ale też silna ławka.A z tm w Barcelonie od jakiegoś czasu jest problem bo każdy chce być od razu gwiazdą,rozgrywać pełne spotkania no i odbierać wysokie wynagrodzenie.Trudno naszym szkoleniowcom przychodzi wyjaśnienie,że ławka jest tak samo istotna jak ci co biegają po boisku (Thiago,Pedro,Deulofeu, itd).Obecna ekipa ma jeszcze ogromny potencjał i szkoda byłoby go nie wykorzystać do końca.
No,przepraszam,że się rozgadałem... 03-05-2016 22:49 w Lider utrzymany

Najgorszy komentarz

-3 Dokładnie ,za taką kasę można mieć Marco jakiegoś solidnego i perspektywicznego obrońcę (Marquinhos) i jeszcze na takiego Nolito zostaje. 16-01-2016 15:26 w "Pogba chce grać tylko dla Barçy"