Ulubione komenarze

terroriser

1698 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 14071
Znaków na komentarz (≈): 234
Skomentowanych newsów: 2488
Rozdanych plusów: 167
Rozdanych minusów: 54
Napisanych newsów: 80

Najlepsze komentarze

+12 @lance

Chcialem przypomnieć, że na BO piszemy luis (kur*a portugalska, jeba*y zdrajca i judasz) figo. Żadnych wielkich liter 09-08-2018 13:47 w Philippe Coutinho zmienia numer!
+11 A co do samego meczu to ojcem tego spektakularnego sukcesu jestem tylko i wyłącznie ja.

Moja córka oznajmiła mi że Barcelona wygra tylko i wyłącznie jeżeli będę oglądał mecz ubrany we wszystkie swoje rzeczy z logiem Barcelony. Tak więc mecz oglądałem mając na sobie:

Dwie pary skarpet
Szorty
Dresy
Trzy koszulki,
Bluzę z długim rękawem,
Bluzę z kapturem
Kurki nie dałem rady ubrać ale przewiazalem w pasie
Czapkę
Czapkę z daszkiem
Szalik
Rekawiczki
Zegarek
Jadna parę butów na nogach
Druga para stwarzała pewien problem ale poradziłem sobie wiążąc sznurówki i wieszając je na szyi. 21-03-2022 08:56 w Wielkie bicie, drżyj Madrycie
+10 Serio nie łapie jazdy po Raphini. Gość dwoi się i troi biega za dwóch, kombinuje za trzech, broni, atakuje, biega, walczy. Bywa że sam jeden robi więcej niż reszta naszej "siły" ofensywnej.

Pamiętam jak grał Alves? Niech no krytycy Raphini wspomną pierwsze kroki, pierwszy rok czy dwa, Daniego w Barcelonie (wiem, wiem pozycja inna ale analogia sama się nasuwa). Ile było narzekania że wali te piłki w pole karne po 10 na mecz? Raphinia potrzebuje czasu żeby postawić obie stopy twardo na murawie CN i zacząć grać równo i wysokim poziomie 23-04-2023 20:17 w W końcu zwycięstwo

Najgorszy komentarz

-6
himen napisał/a
bobinho napisał/a rozwiń cytat


on jest mądry tylko tutaj ,człowiek no name ,internetowy troll,który ma posłuch na BO i wśród cules.pl
No tutaj to juz lekko przegiales. Jaki posłuch? Posłuch to mają/mieli buul, kumam, suchy. Decos i paczka jego wielbicieli uprawiają samoubóstwienie i wzajemnie klepia się po dupciach.
07-01-2016 21:52 w Znamy wyniki BO Ballon d'Or