Ulubione komenarze

Hivth

374 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 1885
Znaków na komentarz (≈): 341
Skomentowanych newsów: 839
Rozdanych plusów: 360
Rozdanych minusów: 389
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+13

Ty chyba nie myślisz, że ja mam zamiar z Tobą wchodzić w jakąkolwiek dyskusje? Ty jeszcze ani razu nie odpowiedziałeś nikomu na trafnie podany argument, a chcesz, żeby z Tobą tu dyskutować? I jeszcze to pisanie o jakichś punktach w momencie, gdy tworzę jeden komentarz na 2 miesiące - kopalnia punktów wprost - kolejny dowód na nie do końca trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość. Piszesz tonę pierdoletów o Neymarze, wypominając mu nieprofesjonalizm i jakiś opuszczony mecz w marcu 35 r. p.n.e., jebiąc go komentarz w komentarz, jednocześnie, z lekka kolokwialnie mówiąc, spuszczając się nad dembele co wypowiedź, czyli nad zawodnikiem, który ma umysł 7-latka, co warto dodać, a profesjonalizmu do tej pory pokazał tyle, co jury jakiegoś tańca z gwiazdami czy innej telewizyjnej chujowizny. Bierzesz jakieś tępe ploty o katarskich newsach za fakty (bo te akurat ploty potwierdzały jakieś Twoje chore teorie), wjeżdżasz dwa dni temu na białym koniu wieszcząc odnalezione remedium na problemy zdrowotne swojego kraczyska, a dziś, gdy to kraczysko po raz setny się łamie, bo - według wszystkich znaków w mediach i na niebie - ma iloraz inteligencji pantofelka i dba o siebie porównywalnie co Layne Staley, jedyne co potrafisz napisać to to, że piszę to dla punktów. A potem zadasz jakieś pytanie z dupy olewając całą resztę, w której, tradycyjnie już, nie miałeś racji ze swoimi teoryjkami, i smęcisz o poklasku i wzajemnej adoracji, bo takie wycieczki osobiste to Twój jedyny prezentowany do tej pory sposób reakcji na jakiekolwiek "zarzuty". Brakowało na końcu informacji o tym, że ney gra chujowo w LM w porównaniu do kraczyska, no a całe BO patrzy przez różowe okulary bo "hejt" zasłonił nam oczka.
A narzekanie na moderację BO w Twoim wypadku... no dzięki bogu, że wieszczony powrót kraczyska, zgodnie z zapowiedzią, zamknął mi usta. Dobrej nocy! 05-02-2020 00:36 w Dembélé zerwał ścięgno w udzie!
+10 Przecież Dembele już wyleczono, w Katarze, jak czytałem z dobrych źródeł poniżej:

"Ojej to jednak Kraczysko nie łamał się ze swojej winy? No ale sporo osob z beo z falkim i reszta juz go wyzwala od nieodpowiedzialnych dzbanow a tu sztab zawinil o ktorym pisalem ze trzeba ich pogonic? NIEMOŻLIWE!"

"Uwazaj uwazaj bo zaraz Ci ktos napisze ze nalezy go sprzedac i kupic moneyka ktory w 2 ostatnie lata w LM gral kosmiczne mecze w fazie pucharowej LM. Na konsoli w FIFE."

"Po co skoro wraca Dembele, ktorego beo obwinalo za urazy ktore byly nie z jego winy co dowiedziono w Katarze? Pociąg Barcelona odjechał. No ale przynajmniej w Paryzu Bieberek i maskotka szejka moze wciaz marzyc o Zlotej Pilce."

Czyli jednak nie? :D

2 kurwa doby. Tyle zajęło światu zaoranie pewnego dżentelmena *_*
Ale jak to źródło podaje, "Pora zdjac okulary Michalku bo hejt Ci zaslonil oczka.".
Klasa. 04-02-2020 23:12 w Dembélé zerwał ścięgno w udzie!
+9

No, identyczni są. Sokole oko widzę. Jeden w Barcie B właściwie, drugi pierwszy garnitur jednej z ~4 najlepszych drużyn świata. Fachura. 31-10-2018 22:15 w Zjazd do mety po zwycięstwo etapowe

Najgorszy komentarz

-4 Marcelo zdeptał przeciwnika w swoim stylu po czym kontuzja. Przebłysk sprawiedliwości na świecie 08-02-2014 20:18 w Dlaczego Ter Stegen jest dobrym następcą Valdésa?