Ulubione komenarze

bobinho

1772 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 25714
Znaków na komentarz (≈): 552
Skomentowanych newsów: 1737
Rozdanych plusów: 5300
Rozdanych minusów: 586
Napisanych newsów: 12

Najlepsze komentarze

+55
[/cytat]


HAHAHAHAHAH :D :D

dawac qrwa plusy, caały tydzien, a co :D 30-11-2014 22:51 w Znamy składy!
+14 a ja powtórzę dobry tekst, który znalazłem dzisiaj w necie. (może ktoś przegapił)

dzisiaj 6 stycznia, więc 3 króli wyruszyło na spotkanie z Bogiem :P 06-01-2015 16:15 w Kapitanowie Barçy spotkają się z Messim
+12

malutka dygresja odnośnie wody mineralnej. szczególnie istotne w przypadku osób trenujących regularnie, którzy tracą dużo minerałów i później powinni je uzupełniać - z bliżej niewiadomych powodów za wodę mineralną w Polsce wielu uznaje żywiec zdrój i kroplę beskidu. prawdopodobnie ze względu na udaną kampanię reklamową obu firm. a to są NAJGORSZE ŚCIERWA na rynku i obok wody mineralnej (zgodnie z jej definicją) nigdy nie stały. zawartość związków mineralnym oscyluje tam w granicach 250mg/litr co jest wynikiem beznadziejnym. to są zwykłe wody źródlane, które jeszcze mocniej wypłukują z waszego organizmu pozostałe minerały.

także tym bardziej jeśli ktoś trenuje, unikać jak ognia wód, które posiadają poniżej 600mg/litr minerałów, bo po prostu sobie szkodzicie.

zgodnie z definicją woda mineralna to taka, która zawiera przynajmniej 1000mg/Litr związków mineralnych. wszystko macie na etykietach, wystarczy się przyjrzeć i będziecie wiedzieli, co warto kupić a co nie.

te które mają powyżej 1000mg/L są naturalnie gazowane, bo zawarty w nich jon wodorowęglanowy rozpada się na CO2. Niektórym się wydaje przez to, że te wody są sztucznie gazowane...

polecam muszyniankę, muszynę, staropolankę 2000 z wód ogólnodostępnych. Jeśli ktoś nie może się przemóc do takiej wody naturalnie gazowanej, to pośrednim rozwiązaniem jest nałęczowianka albo cisowianka, one zawierają już w okolicach 600mg/L co jest wynikiem niemal 3krotnie lepszym niż najbardziej znane syfiaste marki, które wymieniłem powyżej (kropla i żywiec). 04-03-2015 14:23 w Pedro skuteczniejszy niż Suárez

Najgorszy komentarz

-6 jak tam wieszczyciele potrójnej korony?

oczywiście, szanse na awans dalej są wciąż, nawet spore, pod warunkiem, że dojdzie do solidnej zmiany i w magiczny sposób wrócą siły. ale nic na to nie wskazuje na razie. Lucho może też jeszcze bardziej pokombinować rotacjami w ustawieniu, na pewno pomoże.

no cóż, co będzie to będzie...

najważniejsza i tak liga i miło będzie dorzucić CdR. nawet w przypadku odpadnięcia z LM 2 pucharki na 3 będzie trzeba ocenić jako dobry sezon, aczkolwiek z niedosytem.

ale może jeszcze drużyna zrobi mi psikusa i w drugiej połowie wyjdzie odmieniona.. na to liczę po cichu :D 05-04-2016 21:42 w Barcelona - Atlético: znamy składy!