Ulubione komenarze

hasztag

5 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 34
Znaków na komentarz (≈): 948
Skomentowanych newsów: 2
Rozdanych plusów: 0
Rozdanych minusów: 0
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+1

Przepraszam cię, bobinho, ale co jest strasznego w wyborze Kidawy?

Co jest strasznego w tym, że zamiast KRYMINALISTY prezydentem będzie polityczka bez charyzmy?

Co jest strasznego w tym, że wybierzemy Kidawę, która będzie blokowała to pisowskie rozpierdalanie państwa i parcie w stronę polexitu?

Też chciałbym innego prezydenta, ale de facto ma to marginalne znaczenie obecnie.[/cytat]

Ona nie zna j.polskiego,a co dopiero jakis obcy. Myslalem,ze spoleczenstwo w Polsce ma wieksze ambicje od kandydatki,ktora sie wiecznie placze i ma brak charyzmy.

Nie jestem za zadna partia.[/cytat]

zna polski i to bardzo dobrze. po prostu na wystąpieniach w dużym stresie się plącze, jedno nie przeczy drugiemu. ale przyznaję, że to widoczna wada.

niemniej jednak, gdybym już miał tylko binarny wybór, to wolałbym kobite które gdzies sie tam przejęzyczy, niz goscia ktory notorycznie łamie najwazniejsza ustawe wlasnego kraju. to jest kompletnie nieporownywalnie.

W kwestii 'samodzielnosci' mozna spokojnie zalozyc, ze oboje beda tak samo 'samodzielni' od swoich partii.[/cytat]

Zobacz jak to slabo wyglada,ze ludzie nie maja na kogo zaglosowac. Ogolnie w dzisiejszym swiecie polityki brakuje liderow.

Zostanie wybrana Kidawa,to bedzie caly czas walczyc z Sejmem, co sie rowna strata lat dla obywateli oraz kraju. Najgorsze to jest wracanie do tych samych wyborow,ktore wczesniej okazaly sie slabe.

PO dostalo od ludzi czerwona kartke - wypad.
PiS niech dostanie czerwona kartke - wypad.

Nie ma sensu wracac do tych samych wyborow. Einstein powiedzial,ze tylko glupek bedzie oczekiwal innego rezultatu caly czas powtarzajac te same czynnosci. 28-03-2020 17:55 w Polityczne spory i zawiłości
+0
O Boże...
I wszyscy spotykamy się w kolejkach...
[/cytat]

Nie, najlepiej od 7-22. Głupota. U mnie jest tyle marketów, samych biedronek jest chyba 15. W mieście 70tys. Myślę że jakby sklepy spożywcze może nie 3 godziny ale na przykład były czynne 6-8 godzin to nie spowodowałoby jakiś strasznych kolejek. Kiedyś w latach 90. sklepy spożywcze były czynne 8 godzin i nie było marketów i ludzie jakoś żyli i nie pamiętam jakiś strasznych kolejek [/cytat]

Dlugosc otwarcia nie ma znaczenia. Chodzi o samodyscypline spoleczna. 22-03-2020 01:31 w Polityczne spory i zawiłości
+0

Rucha i bedzie ruchac. Polski narod lubi byc dymany do momentu, jak ktos obcy ma nas zaczac dymac. 28-03-2020 20:37 w Polityczne spory i zawiłości

Najgorszy komentarz

-3 Leo pewnie zaraz zacznie plakac,ze obnizka,bo nie zostalo mu duzo lat gry,wiec moze bedzie chcial gdzies isc i dorobic tam. 25-03-2020 12:14 w Barca proponuje swoim zawodnikom obniżkę zarobków