Ulubione komenarze

jowunia

1714 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 19152
Znaków na komentarz (≈): 378
Skomentowanych newsów: 3567
Rozdanych plusów: 1744
Rozdanych minusów: 1227
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+15

Miej trochę wyczucia i weź spierdalaj w tej historycznej chwili. 09-03-2017 00:30 w Zrobili to, zrobili!
+14 To może napisz jakiś własny felieton albo artykuł jeśli koniecznie chcesz w podpisie newsa używać stwierdzeń "rudzielec", w tagach newsach umieszczać "welcome rudy".

Używanie takich zwrotów, pisanie newsa byle być pierwszym, błędy w w dwóch-trzech zdaniach, informowanie w pierwszej kolejności o tym czy się "łapie" czy nie łapie do reprezentacji zamiast podstawowych informacji o transferze, robi wrażenie jakby tą stroną się zajmowały jakieś totalne gimby.

Jak najbardziej można sobie pozwolić na jakiś inteligentny, uszczypliwy komentarz z klasą, bo w końcu to jest BO, tyle, że jest delikatna różnica pomiędzy smacznym wplecieniem swojego zdania, a tak wyglądającym newsem. 23-07-2014 12:24 w Mathieu fichado!
+13 PILNE: Andrzej Duda ułaskawił silniki Volkswagena

:) 17-11-2015 20:01 w Messi czy Vermaelen?

Najgorszy komentarz

-8
koriolan2 napisał/a
Zwrot PO na światopoglądowe lewo (w stronę byłych wyborców Palizioła) ich załatwił.


Jeśli już to załatwił ich brak pójścia w lewo jeśli chodzi o światopogląd. To jest oczywiste.

Tomasinho napisał/a
Kolega widzę w myśl ustępującego prezedynta dzieli Polskę na lepszą i gorszą.

Ja znam wielu wykształconych ludzi, którzy mają dobrą pracę. zarobki etc i też głosowali na Dudę. Wygrał on też głosowanie wśród amerykańskiej Polonii, także nie tylko biedota i ludzie ze wsi głosowali na andrzejka.


Kraj to podzielił Kaczyński. Ja mówię o przyczynach przegranej Komorowskiego.

Nie udawajmy głupich, Tomashinio. Gdyby nie wieś, Komorowski wygrałby z bardzo dużą, żeby nie powiedzieć z ogromną przewagą. Statystyki są ogólnodostępne w necie. Ja tego nie wymyślam.

Nie udawajmy też głupich, że na wsiach, a szczególnie mocno na południowym wschodzie nie ma ludzi najbardziej zacofanych. Mieszkam na południu i znam dobrze te tereny, wiem jacy są ludzie. 25-05-2015 11:34 w Xavi pożegnany, Deportivo utrzymane