Ulubione komenarze

najoB

1686 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 13151
Znaków na komentarz (≈): 332
Skomentowanych newsów: 1589
Rozdanych plusów: 5277
Rozdanych minusów: 998
Napisanych newsów: 514

Najlepsze komentarze

+19 Przychodzi dzisiaj do nas do knajpy kucharz z CV aplikować o pracę. Nie miałem zbytnio czasu z nim pogadać, ale wziąłem CV i powiedziałem, że zadzwonię jak będę miał chwilę.

Ładne CV, w kilku knajpach robił, coś tam chyba umie. Hiszpan - to i lepiej, bo języka sobie może od niego trochę podłapię. Standardowo, kumpel obczaja go na fejsiku, bo może ma jakieś zdjęcia dań, które robił. Już mam do niego dzwonić i umówić na dzień próbny, a tu nagle czerwony alarm! Koleś miliony zdjęć w koszulce mierdy, wpisy o tym jacy są zajebiści, itp, itd.

CV wylądowało w koszu, a koleś dostał smsa 'sorry, ale obecnie nie mamy miejsca na kuchni. VeB!!!' (Pomimo tego, że ogłoszenie mamy wystawione jak byk, że potrzebujemy kucharzy od zaraz...).

Walcie się na ryj złodzieje... 02-05-2018 14:35 w Przegląd prasy
+18 Hejter - ja cały czas czekam na wprowadzenie itemów, mogą być płatne BOgoldem.

Topór ciemności - nocne komentarze dostają podwójne plusy.
Zatruta strzała - Strzelasz w użytkownika i przez 5h musi Ci dawać plusa za każdy komentarz
Peleryna niewidzialności - przez godzinę możesz podkradać plusy innym userom.
Tarcza Chwały - przez 5h możesz cisnąć wszystko i wszystkich bo nie można Cie zbanować/ zminusować.
Różdżka przywoływania - kiedy jesteś atakowany przez kilku userów i kończą Ci się argumenty, przywołujesz K2, który zmienia temat na polityczny i kosi twoich oponentów równo z trawą.
Różowy gumowy członek - każdy komentarz zawierający słowa KB7 i marokańczyk jest podwójnie punktowany.
Dzicze futro oraz hełm z knurzymi kłami - oba itemy ubrane w jednym momencie, na godzinę pozwalają na automatyczne przetłumaczenie twojego komcia na język stosowany przez Fenrira, przez co dostajesz +10 do zajebistości.
BO miecz armagedonu - ostateczna broń. Dajesz bana samym kliknięciem w nicka, w awatarze ustawione masz płonące SB.

Poza tym można również kupić eliksiry przywracające stracone plusy, brać questy i toczyć pojedynki 1-1 w zamkniętym dla gawiedzi forum.

Tak bym to widział :)

04-12-2015 15:38 w Suárez: Nie odszedłbym z Barçy za żadne pieniądze
+16
no tak, ale przydomki mają to do siebie, że są dość luźne, dlatego nikt nie będzie tłumaczył przydomku Leganes 'zbieracze ogórków', a przydomku Atleti 'producenci materacy'[/cytat]

Otóż to.
Tak samo nikt nie będzie tłumaczył Ramos jako "ramos", ale po prostu dość luźno powie na niego "jebana kurwa"... 12-01-2018 16:34 w Derby Katalonii w ćwierćfinale Copa del Rey!

Najgorszy komentarz

-5 Rekord Bielsko-Biała vs FC Barcelona, chyba jedyny mecz podczas którego - będąc na trybunach w Cygańskim Lesie - krzyczałbym JEBAĆ BARCELONĘ!

:DDD 11-06-2019 00:02 w Podsumowanie sezonu najważniejszych sekcji FC Barcelony