Ulubione komenarze

najoB

1124 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 9105
Znaków na komentarz (≈): 293
Skomentowanych newsów: 1183
Rozdanych plusów: 3313
Rozdanych minusów: 600
Napisanych newsów: 514

Najlepsze komentarze

+18 Hejter - ja cały czas czekam na wprowadzenie itemów, mogą być płatne BOgoldem.

Topór ciemności - nocne komentarze dostają podwójne plusy.
Zatruta strzała - Strzelasz w użytkownika i przez 5h musi Ci dawać plusa za każdy komentarz
Peleryna niewidzialności - przez godzinę możesz podkradać plusy innym userom.
Tarcza Chwały - przez 5h możesz cisnąć wszystko i wszystkich bo nie można Cie zbanować/ zminusować.
Różdżka przywoływania - kiedy jesteś atakowany przez kilku userów i kończą Ci się argumenty, przywołujesz K2, który zmienia temat na polityczny i kosi twoich oponentów równo z trawą.
Różowy gumowy członek - każdy komentarz zawierający słowa KB7 i marokańczyk jest podwójnie punktowany.
Dzicze futro oraz hełm z knurzymi kłami - oba itemy ubrane w jednym momencie, na godzinę pozwalają na automatyczne przetłumaczenie twojego komcia na język stosowany przez Fenrira, przez co dostajesz +10 do zajebistości.
BO miecz armagedonu - ostateczna broń. Dajesz bana samym kliknięciem w nicka, w awatarze ustawione masz płonące SB.

Poza tym można również kupić eliksiry przywracające stracone plusy, brać questy i toczyć pojedynki 1-1 w zamkniętym dla gawiedzi forum.

Tak bym to widział :)

04-12-2015 15:38 w Suárez: Nie odszedłbym z Barçy za żadne pieniądze
+16
no tak, ale przydomki mają to do siebie, że są dość luźne, dlatego nikt nie będzie tłumaczył przydomku Leganes 'zbieracze ogórków', a przydomku Atleti 'producenci materacy'[/cytat]

Otóż to.
Tak samo nikt nie będzie tłumaczył Ramos jako "ramos", ale po prostu dość luźno powie na niego "jebana kurwa"... 12-01-2018 16:34 w Derby Katalonii w ćwierćfinale Copa del Rey!
+14

Po dogłębnej analizie i wyciągnięciu absolutnie wszystkich wniosków z Twojej złożonej wypowiedzi, musiałem na moment przysiąść w zadumie. Przez dłuższy czas myślałem nad Twoją argumentacją i biłem się z myślami, czy aby na pewno Twoje podejście do tematu jest słuszne.

Argumenty co prawda przedstawiłeś jasne i klarowne - do nich się nie mogę w żadnym razie przyczepić - jednak muszę przyznać że stanowisko, które przyjąłeś w tej delikatnej sprawie jest dość brawurowe i odważne.

Rozumiem oczywiście, że każdy ma prawo do własnego zdania - zwłaszcza gdy podpiera je tak celnymi faktami - jednak zmuszony jestem do polemiki z Twoimi, jakże trafnymi spostrzeżeniami.

Otóż Amfitrionie, wiem doskonale (co zresztą doskonale sam zauważyłeś) że takie ruchy nowego prezydenta zakrawają o hipokryzję i wydają się działaniem wyłącznie pod publiczkę, lecz persony takie jak Abi i Puyol są naszemu klubowi zwyczajnie potrzebne. Niestety poprzez wynik wyborów jesteśmy skazani na nowego prezydenta, zatem przyjście do klubu wyżej wymienionych osób jest dla mnie decyzją dobrą. Puyola widziałbym najpierw gdzieś w strukturach La Masii a później, gdy nabierze ogłady i doświadczenia, być może na stanowisku dyrektora sportowego - ze względu na wykształcenie, które zdobył. Chociaż tak naprawdę moim marzeniem jest ujrzeć Tarzana jako asystenta trenera pierwszej drużyny Xaviego, pod skrzydłami prezydenta Guardioli. Może kiedyś będzie nam dane coś takiego doświadczyć?

Jeżeli chodzi o Cruyffa to nie mam tak jasnych poglądów na jego temat, jak Ty. Wiem że w takich sprawach powinno się raczej mieć swoje twarde zdanie, którego później można bronić - tak jak z resztą to bezbłędnie uczyniłeś.
Myślę, że ocieplenie stosunków z tak ważną osobą jak Cruyff jest ważne dla nowego prezydenta, lecz tylko w momencie gdy ten wyciągnie do Johana rękę bezinteresownie i bez zbędnego szumu medialnego - co patrząc na jego dotychczasowe działania jest wielce nieprawdopodobne (tutaj wnioskując z tonu Twojej wypowiedzi chyba przyznasz mi rację, chociaż w Twojej nieco pokrętnej analizie mogłem się pogubić - jeśli tak się stało to wybacz). Mimo wszystko Johan nie powinien wracać do oficjalnych struktur klubu, gdyż nadchodzący projekt nie współgra z jego wizją. Holender musi się pogodzić z tym, że klub zmierza obecnie inną drogą, lecz byłoby grzechem kompletne zaprzestanie czerpania z jego wiedzy.
Skłócony z klubem Cruyff nie jest rozwiązaniem, bowiem z jego głosem wciąż się liczy spora grupa Barcelonismo. Konstruktywna krytyka zarządu, owszem. Wypełnione żółcią i zawiścią komentarze niczemu nie zaradzą, a wręcz zaszkodzą.

Nie wiem tylko czy takie rozwiązanie jest wykonalne, ze względu na jego ciężki charakter...

Bardzo miło mi było odpisać na Twój komentarz Amfitrionie i będę wypatrywał dalszych Twoich trafnych spostrzeżeń na tematy związane z Klubem. Jestem przekonany, że w przyszłości będę mógł z nich wyciągnąć jeszcze więcej nauki, co pozwoli mi na otwarcie oczu na dotychczas nie znane mi wątki dotyczące mojego ukochanego klubu, a co za tym idzie na stanie się lepszym i bardziej świadomym kibicem.

Dziękuje 20-07-2015 16:54 w Bartomeu pragnie zjednoczyć barcelonismo

Najgorszy komentarz

-1
gelex napisał/a
Gdybyś choć jeden akapit poświęcił na napisanie czegoś konkretnego...najoB napisał/a
PS Ogromna prośba. Następny trunek jaki wypijesz, droga userko/drogi userze, wypij za zdrowie Agatki.Jedyna konkretna rzecz. Na serio. 08-01-2017 15:28 w Kilka słów o Pepie...