Ulubione komenarze

pioteer

3619 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 23103
Znaków na komentarz (≈): 347
Skomentowanych newsów: 4574
Rozdanych plusów: 4806
Rozdanych minusów: 337
Napisanych newsów: 873

Najlepsze komentarze

+30 btw przy okazji muszę się pochwalić, że dziś po południu zostałem ojcem ;) Paweł Leon ma się dobrze i waży całe 3480g antimadridisty od urodzenia ;) 30-08-2018 23:14 w Liga Mistrzów: Znamy wyniki losowania!
+25 ok dostałem nawet smsy by coś zrobić, więc wysmarowalem poniższy tekst. na wieczór wychodzę, więc może ktoś to wrzuci do jakiegoś arkusza googla tak aby można było edytować i wspólnymi siłami przygotować ostateczną wersję. najmniej podoba mi się pierwszy akapit, więc może ktoś będzie w stanie go zgrabnie przeredagować. Przypominam, że chodzi o to by poniższy list otwarty przetłumaczyć na kilka języków i zalać nim internet oraz hiszpańskie media:


"Drodzy Socios z Katalonii i całego świata,

Nasz ukochany Klub znajduje się w głębokim kryzysie. Trofea mogą tego nie mówić, ale trwa kryzys instytucjonalny i forma piłkarzy nie może go przysłaniać. Apelujemy do Was o wspólne działanie w celu przywrócenia Futbol Club Barcelonie jej blasku i należnego statusu.

Choć mieszkamy daleko, to o historii i teraźniejszości FC Barcelony wiemy wszystko. Barça to również dla nas „Więcej niż Klub”. Są wśród nas socios i członkowie penyii, a także tysiące innych ludzi, którzy co roku pokonują ponad dwa tysiące kilometrów samochodami, autokarami i samolotami by spełnić marzenia i zobaczyć mecz na Camp Nou. Czytamy i oglądamy te same media co Wy, choć nie wszystkie uważamy za obiektywne. Jesteśmy zaszokowani trwającą od lat niekompetencją osób zarządzających Klubem.

Wyrażamy głębokie zaniepokojenie kryzysem instytucjonalnym w Klubie. Dyrekcja sportowa i Prezydent stracili nasze zaufanie. Mamy przekonanie, że realizują oni swoje prywatne interesy zamiast interesy Klubu i działają na jego szkodę. Również marzymy o nowym Camp Nou i przebudowie całego terenu wokół stadionu, ale obecny zarząd stracił w naszych oczach mandat do przeprowadzenia tak olbrzymiej i kosztownej operacji, która mogłaby pogrążyć drużynę w wieloletnim kryzysie sportowym.

Jednocześnie mocno wspieramy piłkarzy i trenerów, którzy są najbardziej poszkodowani w obecnej sytuacji. Wśród nich nie brakuje ludzi naprawdę kochających ten Klub, takich jak Gerard Pique, Sergi Roberto, Andres Iniesta czy największy Cule z nas wszystkich, Leo Messi. Leo, masz nasze nieograniczone zaufanie i poparcie. Odczytujemy Twój brak podpisu pod nowym kontraktem jako cichy sprzeciw wobec osób zarządzających Klubem. Zrozumiemy, jeśli nie będziesz już w stanie współpracować z dyrekcją sportową i odejdziesz, choć będzie to dla nas najsmutniejszy dzień w najnowszej historii Klubu. Wierzymy, że socios zrobią wszystko, byś był w Barcelonie szczęśliwy i grał dla nas jeszcze przez wiele lat.

Drodzy Socios, prosimy Was o mobilizację. Wspólnymi siłami możemy sprawić, że naszym Klubem znów będą rządzić ludzie, którzy faktycznie go kochają. Zagłosujcie za wotum nieufności dla obecnego zarządu. Pomóżcie uratować naszą Barcę aby niebawem wróciła na szczyt.

Visca el Barça!
Visca Catalunya!" 02-09-2017 16:52 w Kompromitacja Fernandeza i Solera
+21 pora zacząć kampanię pt: gdyby barcelonie dyktowali karne tak jak realowi albo realowi tak jak barcelonie to messi i ronaldo mieliby tyle samo bramek. w tym sezonie wróciła różnica klas na korzyść argentyńczyka. ronaldo 11 goli z karnych i 90% reszty do pustej bramki. poza tym NIC. zero kreacji, zero ciągnięcia drużyny. kilka asyst w poprzek pola karnego przy akcjach 2 na 1 albo 2 na 2. takiej piłki jak messi dzis do alby nie zagrał i nie zagra nigdy w swojej karierze 09-01-2015 00:02 w Bez niespodzianki. Barca gromi Elche w Pucharze Króla

Najgorszy komentarz

-10 choćby strzelił to i tak by nic nie zmieniło bo jakas miernota by zaraz podeszła i zepsula. ale teraz będzie gadanie ze to wina Leo 27-06-2016 04:59 w Chile i Portugalia mistrzami swoich kontynentów