Ulubione komenarze

pioteer

3087 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 20405
Znaków na komentarz (≈): 320
Skomentowanych newsów: 4173
Rozdanych plusów: 4382
Rozdanych minusów: 269
Napisanych newsów: 698

Najlepsze komentarze

+25 ok dostałem nawet smsy by coś zrobić, więc wysmarowalem poniższy tekst. na wieczór wychodzę, więc może ktoś to wrzuci do jakiegoś arkusza googla tak aby można było edytować i wspólnymi siłami przygotować ostateczną wersję. najmniej podoba mi się pierwszy akapit, więc może ktoś będzie w stanie go zgrabnie przeredagować. Przypominam, że chodzi o to by poniższy list otwarty przetłumaczyć na kilka języków i zalać nim internet oraz hiszpańskie media:


"Drodzy Socios z Katalonii i całego świata,

Nasz ukochany Klub znajduje się w głębokim kryzysie. Trofea mogą tego nie mówić, ale trwa kryzys instytucjonalny i forma piłkarzy nie może go przysłaniać. Apelujemy do Was o wspólne działanie w celu przywrócenia Futbol Club Barcelonie jej blasku i należnego statusu.

Choć mieszkamy daleko, to o historii i teraźniejszości FC Barcelony wiemy wszystko. Barça to również dla nas „Więcej niż Klub”. Są wśród nas socios i członkowie penyii, a także tysiące innych ludzi, którzy co roku pokonują ponad dwa tysiące kilometrów samochodami, autokarami i samolotami by spełnić marzenia i zobaczyć mecz na Camp Nou. Czytamy i oglądamy te same media co Wy, choć nie wszystkie uważamy za obiektywne. Jesteśmy zaszokowani trwającą od lat niekompetencją osób zarządzających Klubem.

Wyrażamy głębokie zaniepokojenie kryzysem instytucjonalnym w Klubie. Dyrekcja sportowa i Prezydent stracili nasze zaufanie. Mamy przekonanie, że realizują oni swoje prywatne interesy zamiast interesy Klubu i działają na jego szkodę. Również marzymy o nowym Camp Nou i przebudowie całego terenu wokół stadionu, ale obecny zarząd stracił w naszych oczach mandat do przeprowadzenia tak olbrzymiej i kosztownej operacji, która mogłaby pogrążyć drużynę w wieloletnim kryzysie sportowym.

Jednocześnie mocno wspieramy piłkarzy i trenerów, którzy są najbardziej poszkodowani w obecnej sytuacji. Wśród nich nie brakuje ludzi naprawdę kochających ten Klub, takich jak Gerard Pique, Sergi Roberto, Andres Iniesta czy największy Cule z nas wszystkich, Leo Messi. Leo, masz nasze nieograniczone zaufanie i poparcie. Odczytujemy Twój brak podpisu pod nowym kontraktem jako cichy sprzeciw wobec osób zarządzających Klubem. Zrozumiemy, jeśli nie będziesz już w stanie współpracować z dyrekcją sportową i odejdziesz, choć będzie to dla nas najsmutniejszy dzień w najnowszej historii Klubu. Wierzymy, że socios zrobią wszystko, byś był w Barcelonie szczęśliwy i grał dla nas jeszcze przez wiele lat.

Drodzy Socios, prosimy Was o mobilizację. Wspólnymi siłami możemy sprawić, że naszym Klubem znów będą rządzić ludzie, którzy faktycznie go kochają. Zagłosujcie za wotum nieufności dla obecnego zarządu. Pomóżcie uratować naszą Barcę aby niebawem wróciła na szczyt.

Visca el Barça!
Visca Catalunya!" 02-09-2017 16:52 w Kompromitacja Fernandeza i Solera
+21 pora zacząć kampanię pt: gdyby barcelonie dyktowali karne tak jak realowi albo realowi tak jak barcelonie to messi i ronaldo mieliby tyle samo bramek. w tym sezonie wróciła różnica klas na korzyść argentyńczyka. ronaldo 11 goli z karnych i 90% reszty do pustej bramki. poza tym NIC. zero kreacji, zero ciągnięcia drużyny. kilka asyst w poprzek pola karnego przy akcjach 2 na 1 albo 2 na 2. takiej piłki jak messi dzis do alby nie zagrał i nie zagra nigdy w swojej karierze 09-01-2015 00:02 w Bez niespodzianki. Barca gromi Elche w Pucharze Króla
+16 Piękny, cudowny, historyczny wieczór

Za 50 lat wnuki się mnie zapytają: "dziadku, to prawda, że widziałeś na żywo Barcę Messiego?"

A ja nie będę opowiadał o wygraniu copa del Rey w 2018 bo Barca wygrywa go co roku. Opowiem o 6 pucharach w 2009, o tym jak Pedro strzelił gola we wszystkich sześciu rozgrywkach i jak dwa lata później Messi zrobił coś bardziej niewiarygodnego i we wszystkich rozgrywkach zaliczył gola i asystę. O tym jak Madryt na powstrzymanie Barcy ściągnął wielkiego mou, a ten na dzień dobry dostal piątkę. O tym jak Leo strzelił 92 gole w rok. O tym jak Messi strzelił gola w 23 meczach ligowych z rzędu co dało jedyna uczciwą ligę stu punktów w 2013. O tym jak lucho wygrał 50 meczów w jednym sezonie. O remontade z PSG i golu numer 500 Messiego w doliczonym czasie na bernabeu. A także o wyrównaniu a może i pobiciu czterdziestoletniego rekordu ligi w meczach bez porażki. To nie tylko same puchary ale też te niezwykłe rekordy składają się na pełen obraz ery Messiego, najlepszych 10 lat naszego życia.

A później usiądę wygodnie w bujanym fotelu i opowiem wnukom co stało się w maju 2018 ;) 07-04-2018 23:25 w Zadanie wykonane

Najgorszy komentarz

-10 choćby strzelił to i tak by nic nie zmieniło bo jakas miernota by zaraz podeszła i zepsula. ale teraz będzie gadanie ze to wina Leo 27-06-2016 04:59 w Chile i Portugalia mistrzami swoich kontynentów