Ulubione komenarze

wojtanowsky

311 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 1498
Znaków na komentarz (≈): 554
Skomentowanych newsów: 177
Rozdanych plusów: 48
Rozdanych minusów: 6
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+8 Ja pierdole skończcie usprawiedliwiać Roberto, Albę, Suareza, Messiego czy chuj wie kogo. Nie ma żadnego, ale to absolutnie żadnego usprawiedliwienia, dla mszczenia się na boisku i odpowiadania chamstwem na chamstwo. Marcelo jebnął (albo próował) Roberto? To się trzeba nauczyć opanowania i spokoju. Sfaulowali mi funfla? To nie wpierdalasz się na pomarańczową kartkę jak Messi w Ramosa. W ogóle co to kurwa za mentalność, że kali zachował się chujowo, to my się zachowamy jak Kali. Jakby coś takiego którykolwiek zawodnik odjebał np w półfinale LM, przy remisie, to bym go karnie wypierdolił na ławkę na pół roku, żeby się nauczył, że nerwy należy trzymać na wodzy. I nie pierdolcie mi, że się nie da. Przykład Iniesty pokazuje, że się da, tylko trzeba mieć więcej w głowie, o czym non stop tłucze Xavi.

Niezależnie od pomyłek sędziowskich przegraliśmy ten mecz kretesem, bo daliśmy się wciągnąć w to mierdowskie gówno. Pozwoliliśmy sobie na granie w naszej świątyni w ich grę. To było niegodne i niestosowne pożegnanie jednego z największych piłkarzy w historii. Człowieka eleganckiego, z klasą. A niemalże cała drużyna pokazała mentalność taką samą jak mierda. Dawali się prowokować, sami prowokowali, nie potrafili utrzymać nerwów na wodzy. Jestem pewien, że gdyby to zrobili, dzisiaj świętowalibyśmy kolejne zwycięstwo.

I fakty są takie, że do zejścia Ronaldo, byliśmy słabsi i niech pierwsze 10 minut meczu nie zakryje tego obrazu. Stworzyliśmy znacznie mniej klarownych sytuacji, byliśmy mniej kreatywni w ataku i przede wszystkim mniej konkretni. Nie interesuje mnie że ten mecz był o pietruszkę, był przede wszystkim znakomitym materiałem teoretycznym, do pracy nad jedną z najcenniejszych cech piłkarskich - charakterem, którego niektórym z naszych zawodników brakuje, albo pokazują go nie wtedy, gdy należy (np gdy dostają gola na 0-2 na wyjeździe w Rzymie). 06-05-2018 23:20 w Ciągle bez porażki
+8

Nonejm, z mojego punktu widzenia. Nie znam Ciebie, Ty nie znasz mnie. Jakim zatem prawem wypowiadasz się w taki sposób na mój temat? Zwłaszcza, że dla każdego szanującego się kibica Barcelony nazywanie go mierdą to obraza, podobnie zresztą w drugą stronę. Z mojego punktu widzenia to brak szacunku. Zresztą, mam dość zajęć w życiu, ale nie należy do nich marnowanie czasu na udawanie kibica Barcelony. Nawiasem mówiąc na internetowych forach istnieje jakaś dziwna korelacja, między ilością napisanych postów, łapek w górę etc etc, a wartością merytoryczną posta i prawdopodobieństwem, że losowi ludzie się z daną osobą zgodzą. A to jest tym ciekawsze, że zawsze wydawało mi się naturalne, że wartościowa wypowiedź to wartościowa wypowiedź, nie ma znaczenia kto ją wygłasza, a tymczasem wystarczy, że jakiś człowiek z gwiazdką narobi hałasu i podchwytują to inni i potem powtarzają te brednie, a ja się muszę tłumaczyć i jeszcze w obiektywny sposób na tym cierpieć, bo jak inaczej nazwać bycie w pewnym sensie napiętnowanym :) 31-03-2018 22:50 w Przystawka
+7

Można, na tym polega wolność słowa. Swoją drogą, coś jest nie tak z Niemiecką telewizją? Dają tam ospę prawdziwą, nie wiem, propagują nazizm, zjadają żywcem czy obdzierają ze skóry?Można, a ponieważ Polacy nierzadko są warci tego, by wylać na nich nie szklankę, a całą ciężarówkę plwociny, to jeżeli tylko na to zasługują, to plującym na nas przybijam piątkę.Powiedział facet który zawinął dupę z tego kurwidołka dawno temu i teraz go gówno obchodzi, że bez tych funduszy jesteśmy tak głęboko w dupie, że wrócilibyśmy się do 95 roku, ale hej, to przecież hehehe lewactwo i hehe unia komusza na czele z towarzyszem Tuskiem uprawia tanią demagogię!
11-10-2018 16:24 w Polityczne spory i zawiłości

Najgorszy komentarz

-4
CzarnyBorsuk napisał/a
Rafik napisał/a rozwiń cytat

Człowieku, możesz już stad wypierdalać z tą spierdoloną koszykówką i pastuchem Jordanem? Jesteś na stronie Barcelony, a nie Chicago Bulls. Załóż sobie czapeczke Chicago Bulls i wyjdź głoś swoje prawdy życiowe gdzies w szpitalu psychiatrycznym. Tam twoje miejsce.


Mam dla Ciebie radę
[Zobacz link] 14-06-2018 19:43 w Griezmann zostaje w Atletico