Ulubione komenarze

zija

671 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 7859
Znaków na komentarz (≈): 386
Skomentowanych newsów: 1118
Rozdanych plusów: 212
Rozdanych minusów: 22
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+10 Korwin na gorąco, odchodząc zupełnie od tematu czy powinien być w sejmie czy nie:

"Najważniejsze, by PiS okazało się banda oszustów; gdyby bowiem rzeczywiście zaczęli realizować obietnice wyborcze, to byłaby kompletna ruina Polski. "

:D
25-10-2015 23:11 w Na kłopoty Suarez
+9 Za Pepa takie mecze jak ten, gdy pierwszy mecz jest na wyjeździe graliśmy ciągle. Nie wiem niby po co mamy rwać się do ataku, próbować rozstrzygać mecz w pierwszej połowie. W pamiętnym meczu z Realem były takie nudy, graliśmy na wynik, że dzisiejszy mecz z City to przy tym pikuś. Nie wspomnę OL, Arsenalu czy Sttugarcie gdzie było beznadziejnie.

Najtrudniejszy rywal w 1/8 od meczów z Chelsea w 2006 roku, a tu spodziewają się, że będziemy rządzić i dzielić na boisku, szczególnie teraz, gdy ten zespół jest słabszy niż pare lat temu. 18-02-2014 21:40 w Manchester City - FC Barcelona: znamy składy!
+8 Nie wierzę co ludzie piszą, z tak ustawionym przeciwnikiem na takiej murawie, na prawie najmniejszym boisku w lidze tworzyny multum sytuacji, szwankuje tylko skuteczność.

Pisałem pod innym newsem, nie wina pomocników ze tak dzisiaj mało kreowali, a ich zbyt szerokiego ustawienia co miało podwajac przewagę na skrzydle co miało tworzyć sytuacje dla 3 środkowych napastników.
Niestety dosrodkowania, próby uwalniania spod krycia były w bocznych sektorach Dość słabe i dlatego cierpielismy trochę.
Choć pomysł na taką murawę był dobry. Minus tranzycja z ataku do obrony i Busi zostawiany często sam.

Przypominam że w sezonie trypletu po ciężkim boju wygrywamy tam 2-1. W 10/11 jedna bramka ( różny Pique) a w ost sezonie Pepa był remis.
El Madrigal to kawał skurczybyka. 31-08-2014 21:52 w Po męczarniach ale jednak - Sandro zatapia żółtą łódź podwodną

Najgorszy komentarz

-2 Nie jest dobra, ale jest poprawna. Ze sprzedaży Cesca i Alexisa i np Bojana, dos Santosa mamy Suareza, 3 najlepszego piłkarza na świecie. Deal w stylu Realu i jego sprzedaży Higuaina oraz Ozil aby mieć pieniądze na Bale. 06-07-2014 17:00 w Luis Suárez fichado!