Ulubione komenarze

Mast21

205 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 408
Znaków na komentarz (≈): 195
Skomentowanych newsów: 332
Rozdanych plusów: 1192
Rozdanych minusów: 720
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+3 Mecz z Levante pokazał kilka ważnych spraw.
1. Mina to jeszcze nie poziom Barcelony i raczej nie wskoczy na niego. Można go wypożyczyć do dobrego średniaka la liga by grał i zweryfikować po sezonie.
2. Luis Suarez to już raczej nie poziom na pierwszy skład w Barcelonie. Luis z wiekiem zatraca wszystkie swoje atuty fizyczne , a że nigdy nie był technikiem wybitnym, to bardzo irytuje gdy jest bez formy.
3 Jak Sergio gra słabo to i cała Barcelona gra słabo - zmiennik dla Busquetsa potrzebny na już. wywarcie prasie na naszym DMie oraz odciążenie w meczach - myślę, że Busi powinien podążać drogą Iniesty, czyli częste zmiany, mniej meczy po 90 minut. O podwyżce nie ma co gadać.
4 Transfer Coutinho był strzałem w 10. To obecnie jeden z nielicznych graczy, który bierze na siebie ciężar gry i robi różnicę.
5. Z Denisa będziemy mieć pożytek, trzeba dawać mu tylko więcej grać. To może być bardzo solidny rezerwowy.
6. Nie wiem jak ocenić Paco, z jednej strony nic nie pokazuje ostatnio, a z drugiej to jest niszczony przez Valverde, bo w środku sezonu gdy grał to strzelał. Trudno oczekiwać od niego, że gdy gra po 30 minut co 5 meczy będzie trafiał.
7.Machanie rączkami i kłótnie z sędzią są na porządku dziennym gdy nie idzie, potrzeba kogoś kto chwyci zawodników za mordy i każe im grać, aniżeli kłócić się, ale obawiam się, że na takiego gościa jak Puyol długo będziemy czekać. 14-05-2018 05:13 w I cały misterny plan...
+3 Jestem zdania, że na skrzydle powinien wyjść Deulofelu albo Denis jeśli wyjdzie Dembele to będzie jasny sygnał, że liczy się kwota transferu i on musi grać. W obecnej sytuacji, gdy Dembele dopiero co dołączył do drużyny i zaliczył ledwie kilka treningów, na pewno nie będzie zgrany z drużyną. Miejmy nadzieje że Valverde będzie go wprowadzał rozsądnie. 07-09-2017 17:14 w Trzy dylematy Valverde
+3 przerwa reprezentacyjna i na BO od kilku dni trwa dyskusją o Ronaldo, już bardziej ciekawa była dyskusja o tym gdzie można zjeść dobrego kebaba, która się toczyła nie tak dawno 09-10-2014 16:46 w Messi może zostać uhonorowany na Bernabéu

Najgorszy komentarz

-3 Kto to ku*wa jest ?
Może nie oglądam zbyt często meczów drużyn ze środka angielskiej ligi, ale pierwszy raz słyszę takie nazwisko.

Wysyłajmy wszyscy CV do Barcelony 24-02-2015 12:26 w Morgan Schneiderlin chce dołączyć do Barcelony