Ulubione komenarze

huxley

364 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 827
Znaków na komentarz (≈): 848
Skomentowanych newsów: 79
Rozdanych plusów: 277
Rozdanych minusów: 57
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+9

Uznam to za komplement. Skoro nie rozumiem, to znaczy, że przynajmniej jednej rzeczy nie muszę się oduczyć. Ufff!O zgrozo! Ta choroba ma własną nazwę!

Żyję w duchu simpleliving, a moim promotorem był facet, który mimo majątku chodził pieszo, kolekcjonował krzesła : > Sam w sumie krzeseł nie kolekcjonuje, ale wszystkie 4 kółka co miałem, sprzedałem.

A odnośnie starzenia się ciała, to poleciały następne kilogramy, więc możemy się zmierzyć na krótkim albo na długim dystansie, ale za napęd robią własne nogi! : >

Absolutnie nie mam nic do kolekcjonowania nawet figurek ze startreka. Jednak próba dzielenia ludzi ze względu na zrozumienie bądź jego brak coraz to bardziej wysublimowanych dyscyplin sportowych, czy poprzez posiadanie coraz bardziej bezsensownych przedmiotów, zawsze będzie wzbudzać u mnie uśmiech politowania. Bo samochód to tylko 4 kółka, a obraz to tylko płótno. Każdy kto sądzi inaczej ma kuku na muniu, bo to tylko konstrukt kulturowy....

No offence oczywiście. Wszystko z przymrużeniem oka. 12-11-2019 19:47 w Lenglet: Ferrari? Nie czuję potrzeby
+8

Pewnie dlatego, że mam w tym kraju prawie bańkę kredytu i blisko 40 ludzi. Jestem według dzisiejszej narracji prywaciarzem żerującym na biednych i uciskanych pracownikach. W dodatku się wpisuję w stereotyp łajdaka, bo i za unią jestem, przeciw kościołowi, żyjący bez ślubu i zamiast bombelków mam psa. Ateista w dodatku. Wypisz wymaluj szubrawca i wrzód na dupie zdrowego narodu.

Tak łatwo się mnie jednak nie pozbędziecie : > Pouciskam jeszcze trochę, pooszukuję, ukradnę, zwolnię ze 4 kobiety w ciąży, przekażę datek na bojówki LGBT a na koniec zrobię przekręt na vacie. Dopiero wtedy będę mógł spełniony wyjechać. 11-09-2019 22:38 w Polityczne spory i zawiłości
+6

Się oplułem. Jeśli nie kręcą Cię prowokacje, to dlaczego nie potrafisz napisać przez 24h nic, nie używając określeń penaldo, 4 napastnik serie a, goat, jordan futbollu? Toż to przecież zwykły trolling w Twoim wykonaniu i wygląda jakby przyganiał kocioł garnkowi... 29-08-2019 10:56 w RMC: PSG odrzuca ofertę Barcelony za Neymara!

Najgorszy komentarz

-8
Wolverine1976 napisał/a
Ten gówniany var powinien tak działać


Wygląda na to, że obie decyzje jednak prawidłowe... Biedny Pep nawet już nie może liczyć na mitycznego pecha... 10-11-2019 18:16 w Nigdy nam się to nie znudzi!