Ulubione komenarze

kastalos

2012 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 25049
Znaków na komentarz (≈): 262
Skomentowanych newsów: 3338
Rozdanych plusów: 79
Rozdanych minusów: 50
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+20 own goal ma więcej bramek niż CR7 23-09-2017 21:52 w Nowe derby
+15 epickie będzie Gran Derby w Finale LM, oni w dwunastu z arbitrem ubranym w białą koszulkę i my w dwunastu z own goalem na szpicy. Wojna światów. 04-04-2018 22:37 w Pokazać klasę
+14 Falki muszę cię zmartwić, ale jesteś jednym z głównych akcjonariuszy fanklubu Alexisa i z każdym postem tylko utwierdzasz mnie w tym przekonaniu:) z prostej przyczyny którą ci opisze, zamieniając się przez chwilę w ciebie i posługując się przy tym krótki cytatem twojej twórczości.

Twoim koronnym argumentem zajebistości Alexisa jest 38 oczek w kanadyjce, już sam ten fakt każe ci stawiać Alexisa przed sic! Henrym z trypletu, Ronaldinho, Messim, o Vijach i Pedrach nie wspominając. Po głębszej analizie i wykreśleniu wszystkich nazwisk wychodzi na to, że Alexis jest najlepszym boczny dekady, bo nikt takich statystyk nie trzaskał.

Gość według ciebie poskładał tych papierowych bohaterów lat dawnych jak origami, brutalnie ich weryfikując dlatego nie możesz się nadziwić, że w ogóle chodzą plotki o jego sprzedaży. Posunąłeś się nawet do stwierdzenia, że za czasów r10 Alexis kręciłby jeszcze więcej bramek, bo gra była otwarta...do tej pory się zgadza nie?

No to zmieniam się teraz w ciebie i zostaje fanbojem Cesca (trochę tam jestem, ale bez kosmosu jak w przypadku twojej twórczości)

Wchodze na tego tam, transfermarkta i widzę 41 w kanadyjce...pomocnik, łaaał ale kot nikt czegoś takie na świecie nie wykręcił, nawet Alexis grający w napadzie, choć zapewne #gdybynierka strzeliłby jakby zagrał te 3 mecze różnicy w porównaniu minut.

No to teraz staje w obronie Cesca przed hejterami...teraz twój cytat z przed miesiąca.

"Iniesta i Fabs to są analogicznie Dinho i Deco. Wciąż świetni zawodnicy, ale już bez tej iskry. Bez magii i bez chęci. Rewolucja, żeby miała ręce i nogi musi nieść ze sobą odrzuty. Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Za duet Czesiu i Andrzej możemy kupić Vidala i Cavaniego, a na upartego pewnie nawet Suareza"

jak tak można? Fabregasa z statystykami których nie ma nawet najlepszy boczny dekady? 41 w kanadyjce nie miał od lat żaden pomocnik świata, takich statystyk nie miał nikt od dekady w Barcelonie (Xavi 800 minut więcej w 08/09, miał oczko mniej) nie miał żaden Vidal który ma przyjść w jego miejsce...

W tym momencie powinieneś chyba stwierdzić, że to chodzący Bóg zamiast go sprzedawać:) lepszy od Xaviego i Iniesty z trypletu, a w tamtych czasach miałby jeszcze więcej asyst, bo gra była otwarta, no nie:) lepszy od Deco, prawda Falki....

ja wyłączam twój tryb i stwierdzam, że w najlepszym wypadku to Fabregas mógłby być zmienikiem wielkiej dwójki z sezonu trypletu, a i od Deco nie był lepszy mimo mojej sympatii. A ty jak myślisz?

Chyba jednak podobnie skoro warto go poświęcić kosztem Vidala który w życiu takich statystyk mieć nie będzie.

Krótkie pytanie Falki jak to nazwać, skoro w dwóch analogicznych przypadkach twoje stanowisko się tak różni:) 20-05-2014 22:42 w Oficjalnie: Luis Enrique nowym trenerem Barcelony! Ter Stegen, fichado!

Najgorszy komentarz

-5 Myślałem, że podejdzie do tego ambitnej i dzwignie United ale jak widać woli latwiejsza i bezpieczniejsza drogę.. Jego wybór ale daleko tu do miana wizjonera. Za dwa lata weźmie Psg i okrzyknie się krolem swiata 01-02-2016 18:45 w Szalenie ważne trzy punkty