Ulubione komenarze

Vincente

435 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 3367
Znaków na komentarz (≈): 298
Skomentowanych newsów: 866
Rozdanych plusów: 671
Rozdanych minusów: 422
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+13 Sorry, ale nie da się słuchać tego całego pieprzenia. Znowu ciążył na nas obowiązek grania futbolu totalnego, znowu oczekiwano całkowitej dominacji - Barcelona nie wygrała komfortowo? Barcelona skontrowała? O ja pierdolę (zobaczcie na reakcję mediów). Ciekawe, że takiego pierdolenia nie było przy okazji pierwszego meczu realu z PSG. Chuja grali, wygrali, ale nikt się ich nie czepiał. My musimy wygrywać mając 80% posiadania piłki, inaczej jest jedna wielka konsternacja.

Jebać taki układ. 14-03-2018 23:48 w Europo, bój się, on nadchodzi!
+8 A ja tam wcale nie kupuję historyjki o tym, jak to nagle za kadencji Lucho drużyny nauczyły się grać wysokim pressingiem przeciwko Barcy. Trochę zapominacie, że takie ekipy istniały już za Pepa (choćby Villarreal czy Athletic Bielsy) i nasza gra nigdy nie wyglądała tak tragicznie jak teraz. W ogóle jak odpalę sobie jakiś mecz z tamtych czasów to pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest właśnie to bajeczne wyjście spod pressingu przeciwnika - w każdym rejonie boiska piłkarz miał co najmniej kilka opcji rozegrania piłki, dystans między zawodnikami też był dużo mniejszy niż obecnie (co oczywiście przekładało się na łatwość zawiązywania kombinacji).
Możemy tłumaczyć sobie pogorszenie gry pozycyjnej brakiem Xaviego, ale prawda jest taka, że nawet drużyny o dużo gorszym potencjale piłkarskim od obecnej Barcelony robią to lepiej od nas. Wystarczy choćby wziąć na tapetę ten nieszczęsny Sociedad w starciu z Sevillą. Baskowie wyszli na nich z podobnym nastawieniem, jak w meczu z nami, a jednak Andaluzyjczycy raz za razem wychodziła z tego obroną ręką. I co, mam nagle uwierzyć, że w Sevilli gra jakiś Xavi? Nie dajmy się zwariować. Za Enrique nasza gra z piłką i bez piłki po prostu zaliczyła ogromny regres i trzeba to sobie powiedzieć otwarcie, a nie mydlić oczy brakiem nazwisk. 08-01-2017 18:07 w Kilka słów o Pepie...
+8 – W dniu, w którym rozdzielali mózgi, dostałem niewiele, ale kiedy dzielili jaja, dostałem największe. Stawiam moje dwa jaja, że moi zawodnicy rozegrają na Bernabéu wielki mecz – powiedział Paco Jémez, trener Rayo, z którym Real Madryt zmierzy się w niedzielę, w radiu Onda Cero.

Haha. :D 15-12-2015 13:10 w FC Barcelona vs Arsenal Londyn w 1/8 Ligi Mistrzów

Najgorszy komentarz

-4 Do przewidzenia, można już wyłączyć. 24-10-2015 16:26 w Angielskie kluby chcą Messiego?