Ulubione komenarze

Vincente

529 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 3873
Znaków na komentarz (≈): 314
Skomentowanych newsów: 973
Rozdanych plusów: 774
Rozdanych minusów: 472
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+13 Sorry, ale nie da się słuchać tego całego pieprzenia. Znowu ciążył na nas obowiązek grania futbolu totalnego, znowu oczekiwano całkowitej dominacji - Barcelona nie wygrała komfortowo? Barcelona skontrowała? O ja pierdolę (zobaczcie na reakcję mediów). Ciekawe, że takiego pierdolenia nie było przy okazji pierwszego meczu realu z PSG. Chuja grali, wygrali, ale nikt się ich nie czepiał. My musimy wygrywać mając 80% posiadania piłki, inaczej jest jedna wielka konsternacja.

Jebać taki układ. 14-03-2018 23:48 w Europo, bój się, on nadchodzi!
+9

Nie, to nie są fakty, tylko wybiórcze wyciąganie występu piłkarza bez spojrzenia na to, jak zaprezentowała się ogół. Dzisiaj widzieliśmy, ile znaczą pojedyncze akcje, czy nawet bramki, kiedy nie klei się gra całego zespołu (mowa o Bianconerich). Rozliczanie Messiego z - dajmy na to -meczu z Juventusem dobrze się w to wpisuje, bo nikt już nie pamięta jego dwóch kluczowych podań, które równie dobrze mogły zawarzyć o losach całego dwumeczu. Zostały tylko krótkie highlightsy, ale z jakiegoś powodu będą one pewnie inaczej interpretowane.

Poza tym, nie ma żadnego znaczenia, jak to kształtowało się w przeszłości, skoro kolejne pochwały dla Ronaldo sypały się już PO hattricku, a w tym przypadku zwyczajnie nie mieliśmy żadnej skali porównawczej. Messi z oczywistych przyczyn nie miał sposobności się do boiskowej odpowiedzi, więc wszelkie frustracje należało wylać dopiero po naszym spotkaniu. Nigdy przed.Nie mam problemu z docenieniem wkładu Ronaldo w osiągnięcia jego zespołów, ale na bogów, zestawianie go z Messim przy tak selektywnych kryteriach zakrawa na kpinę. Stąd naprawdę prowadzi niedaleka droga do stwierdzenia, że Messi może wyrównać jego osiągnięcie wyłącznie strzelając podobną ilość bramek i dorzucając do tego dobrą grę w polu.Jaka tam obsesja. Mnie ledwie starcza czasu na śledzenie naszych ligowych spotkań, a co dopiero obserwację poszczególnych komentarzy.

Tę czy inną narrację występów Leo zauważam zupełnie przy okazji, natomiast jest to na tyle powtarzalne zjawisko, że i tak przykuło moją uwagę.Ale kogo w ogóle obchodzi jakaś średnia z tego sezonu?
Nieliczne, gorsze występy wybaczamy mu dlatego, że i tak wyrabia u nas ponadludzką, piłkarską normę. Jeżeli pozostałym piłkarzom, także spoza naszego klubu, wybacza się codzienne przeciętniactwo na tle ligowej drobnicy, to nie widzę problemu, by i Leo otrzymał z tego tytułu - od czasu do czasu - ulgowe.Polon, lubię Twój wkład w forumowe dyskusje, ale czy Ty czasem czytasz to, co piszesz przed wysłaniem?
Jeśtes największym albo jednym z największych obrońców Valverde na tym forum. Bronisz go na kazdym kroku, często bezzasadnie. Zestawiasz go z legendami Barcelony, deprecjonując przy tym wkład najbardziej utytułowanego trenera w historii klubu, a potem stawiasz komuś zarzut o budowanie kościoła? Kurwa, serio?

Żeby ten Kościół budowano chociaż, bo ja wiem, Albie, a Ty się pytasz, dlaczego hołubi się Messiego. Człowieka mającego największy wpływ na sukcesy tego klubu. No wybacz, ale jeżeli tego nie kumasz, to obawiam się, że ja również nie będę Ci w stanie pomóc. 17-04-2019 02:26 w Półfinał!
+8 [Zobacz link]

Piękne jest to wykoszenie Reguilona przez Vidala. :) 03-03-2019 09:46 w Mat

Najgorszy komentarz

-4 Do przewidzenia, można już wyłączyć. 24-10-2015 16:26 w Angielskie kluby chcą Messiego?