3 : 0
Champions League   Estádio da Luz - 21:00 29-09-2021
Ubezpieczenie Twojego pojazdu w pełni online - Beesafe.pl

Koszmar w Lizbonie

FC Barcelona przegrała 3-0 w Lizbonie z Benficą w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Koeman posłał do boju ter Stegena, Erica, Piqué, Araujo, Desta, Busquetsa, Pedriego, Frenkiego de Jonga, Sergiego Roberto, Memphisa i Luuka de Jonga. Benfica już w trzeciej minucie wyszła na prowadzenie za sprawą Darwina Núñeza. Barcelona stworzyła kilka sytuacji, ale była nieskuteczna. Na dodatek w 33. minucie Piqué zastąpił Gavi.

Na drugą połowę Barcelona wyszła takim samym składem. Na ostatnie 20 minut Koeman wpuścił Nico, Coutinho i Fatiego za Busquetsa, Pedriego i Luuka de Jonga. Zaraz po tej zmianie padł drugi gol dla gospodarzy, którego zdobył Rafa Silva. Dziesięć minut później ręką w polu karnym zagrał Sergiño Dest, a karnego wykorzystał Darwin Núñez, dla którego był to drugi gol w meczu. Tuż przed końcem podstawowego czasu gry drugą żółtą kartkę otrzymał Eric García i tym samym opuścił boisko. Na koniec Koeman zastąpił Sergiego Roberto Minguezą.

Barcelona przegrała drugi mecz w grupie i bardzo skomplikowała sobie sytuację w Lidze Mistrzów. O słabej grze Katalończyków świadczy fakt, że nie zanotowali ani jednego celnego strzału. Kolejny mecz już w sobotę. O 21 na Wanda Metropolitano Barcelona zmierzy się z Atlético Madryt.

Benfica – FC Barcelona 3-0

3’ – 1-0 – Darwin Núñez

69’ – 2-0 – Rafa Silva

79’ – 3-0 – Darwin Núñez (k.)

29.09.2021 23:08, autor: lulu, źródło: Własne, zdj. Mundo Deportivo
Głosować mogą tylko użytkownicy posiadający 100 BO punktów.