Ulubione komenarze

arctic

93 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 54
Znaków na komentarz (≈): 712
Skomentowanych newsów: 22
Rozdanych plusów: 0
Rozdanych minusów: 0
Napisanych newsów: 89

Najlepsze komentarze

+3

Faktycznie, często mi się zdarza :-). Natomiast jestem osobą, która lubi rozmawiać. Mam na celu pisać artykuły, które nie będą tylko monologiem, ale też włączą do dyskusji "szerszą" liczbę zainteresowanych :-) 06-08-2017 14:33 w Agent Draxlera w Barcelonie!
+1

Zgadzam się. W ogóle mam nieodparte wrażenie, jakby ostatnimi czasy kluby "uwzięły się" na Barcelonę. Oferty są odrzucane (jeśli takowe w ogóle były), żadnego kluczowego zawodnika nie możemy wyciągnąć i każdy kopie nasz zarząd. Niestety my (czytaj. Zarząd) się na to zgadzamy. 01-08-2017 19:32 w Kibice mają dość sagi transferowej
+1

etc.

Dude, po co Ci te przecinki? :)[/cytat]

Będę miał to na uwadze :-) dzięki!
12-07-2017 19:06 w Młode gwiazdy w pierwszej drużynie

Najgorszy komentarz

-1
BialyKrolik napisał/a
W jednym Stanowski w tym felietonie ma rację - Camp Nou chyba nigdy naprawdę nie pokochało Neymara. Ja też mam takie wrażenie.

Prawda jest też taka, że gdyby Messi zrobił to, co Ney w meczu z PSG, to media huczałyby na ten temat do teraz. Po Neymarze ucichło to bardzo szybko. Być może to miał na myśli mówiąc, że chce wyjść z cienia Leo (przy założeniu, że faktycznie tak powiedział)


Problemem Neymara jest to, że Messi w sezonach kiedy zdobywał Złote Pilki lub przez większą ich część (nie tylko wtedy kiedy zdobywał Złote Pilki) właśnie grał tak jak Neymar z PSG, tak tworzy się legendy. Jeden mecz nie zrobi z Ciebie bohatera. Podobnie jest w Realu Madryt. Być może naraze sie na hate, ale po mistrzostwie i lidze mistrzów za ten sezon to Ronaldo został okrzyknięty bohaterem. Miał bardzo dobre dwa może trzy miesiące z tego sezonu i to on wygra ZP, a tak naprawdę Real duzo zawdzięcza Lucasowi, Moracie, Isco itp którzy niby rezerwowi, a dali ogromną jakoś i przede wszystkim wsparcie dla klubu. Na renomę pracuje się latami, Messi czy Ronaldo już ja osiągnęli, Neymar potrzebuje jeszcze kilku lat WYTEZONEJ pracy.
01-08-2017 20:32 w Kibice mają dość sagi transferowej