Ulubione komenarze

nakamura

1890 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 19434
Znaków na komentarz (≈): 433
Skomentowanych newsów: 1076
Rozdanych plusów: 3031
Rozdanych minusów: 1084
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+14
Po najlepszym meczu od dawna ?
[/cytat]

Was to się powinno ceglami po tych pustych głowach napierdalac.
Ile razy ma się jeszcze powtórzyć jeden dobry mecz po którym przychodzi 10 gówno-meczów, żebyście sobie uświadomili, że to są pojedyncze przeblyski, które nie są zadnym preludium do passy lepszych gier.
Potrzebujecie kolejnych 3 lat żeby sobie to uświadomić i przestać pierdolic jakies głupoty o jednym z najlepszych meczów w Arabii?

No kurwa geniusz Ernest, pokaże nam w superpucharze z siepaczami z atleti, że umie grac ładnie i przegrać, żeby później kaleczyc w lidze z jakimis espanyolami.

Gość już nawet nie umie ani w defensywie ani w ofensywe. Stworzył hybryde z najgorszych cech obu stylów i niech indywidualności załatwia sprawę.

Może nie pozegnano go jak trzeba, ale niech już sobie doprawdy stąd idzie w chuj i wiedzie mu się gdzie indziej. 14-01-2020 18:55 w Valverde zwolniony, Quique Setién nowym trenerem!
+14 Rafik wyplakal jak cr statuetki.

I jak cr zawdzięcza kolegom statuetki, tak Rafik zawdzięcza kolegom fakt, że ktokolwiek go musi tutaj tolerować.

Nasz beowski cristiano. 10-10-2020 18:16 w Luis Suarez: Płakałem z powodu tego, co przeszedłem
+14 Czyli reasumując. Galtier lubi jak kobieta przebrana za kruka dziobie go po ciele, chce by po śmierci wyjebano jego truchło do lasu, bo jak sam twierdzi, to byłaby 93 kilogramowa uczta dla zwierzat, trzyma zdjecia trupow na komputerze, wyznaje szatana, a w wolnych chwilach hobbystyczne zajmuje się oglądaniem francuskich chłopców.
Chciałbym Cię zobaczyć w telewizji polskiej w programie randka w ciemno :D 06-08-2018 21:45 w 4-3-3 jeszcze nie jest martwe

Najgorszy komentarz

-16 Kolejna Kompromitacja Laputy - KKL

Człowiek każdego dnia wstaje i modli się żarliwie do Boga, żeby to był ten dzień, w ktorym wreszcie Laputa nas dziś nie skompromituje i wiecie co? Boga chyba nie ma albo drwi sobie z katalonskich kibiców i każdego dnia sprowadza kurduplowatego grubaska z upadłej kancelari na manowce, a on się jeszcze szczerzy jak głupi i musimy się wstydzić za niego.

Bóg drwi z mormonów. Nie mam wątpliwości. To nasze skaranie za bezrozumną sekte. Idą święta. Przeproście za Lapute w swych zaciszach domowych, wyrzeknijcie się go i może nam odpuści. 15-04-2022 14:22 w Rozczarowanie