• 84

Podsumowanie przerwy reprezentacyjnej

Przerwa reprezentacyjna dobiegła końca i zawodnicy powracają do treningów w klubach. Spośród 17 piłkarzy Barçy, którzy udali się na zgrupowania, tylko Semedo nie spędził ani minuty na boisku.

Todibo: 192 minuty

Francuski obrońca zagrał w trzech meczach towarzyskich reprezentacji U-20. Rozegrał 12 minut w zwycięskim starciu z Argentyną (1-0) oraz całe spotkania z USA (2-2) i Koreą Południową (3-1).

Cillessen: 180 minut

Holender rozegrał cały mecz z Białorusią (4-0) i Niemcami (2-3).

ter Stegen: 45 minut

Joachim Löw dał bramkarzowi tylko 45 minut w towarzyskim spotkaniu z Serbią (1-1). Mecz z Holandią obejrzał z ławki.

Busquets: 90 minut

Pomocnik rozegrał cały mecz z Norwegią (2-1) na Mestalla. Spotkanie z Maltą (2-0) oglądał z ławki.

Alba: 90 minut

Tak samo jak Busquets zagrał w pierwszym meczu eliminacji Euro 2022 z Norwegią i nie wystąpił w starciu z Maltą.

Roberto: 90 minut

Hiszpan nie wystąpił w meczu z Norwegią, za to zagrał całe spotkanie z Maltą.

Arthur: 97 minut

Pomocnik wyszedł w pierwszym składzie na towarzyski mecz z Panamą (1-1), a w starciu z Czechami (3-1) w ostatnich 27 minutach zastąpił Casemiro.

Coutinho: 161 minut

Zagrał cały mecz z Panamą oraz 71 minut z Czechami.

Vidal: 180 minut

Pomocnik jest niezastąpiony w reprezentacji. Rozegrał cały mecz z Meksykiem (3-1) oraz ze Stanami Zjednoczonymi (1-1).

Rakitić: 180 minut

Chorwat jest nie tylko podstawowym zawodnikiem w drużynie Valverde, ale też w kadrze narodowej. Zagrał po 90 minut w meczach z Azerbejdżanem (2-1) i Węgrami (1-2).

Aleñá: 113 minut

Pomocnik w kadrze U-21 zagrał 23 minuty w towarzyskim spotkaniu z Rumunią (1-0), a następnie rozegrał cały mecz zAustrią (3-0).

Vermaelen: 90 minut

Środkowy obrońca obejrzał z ławki zwycięskie starcie z Rosją (3-1) i zagrał cały mecz z Cyprem (0-2).

Murillo: 48 minut

Obrońca został powołany przez nowego selekcjonera, Carlosa Queiroza. Nie zagrał w meczu z Japonią zakończonym zwycięstwem Kolumbijczyków 1-0. Spędził za to na boisku 48 minut w starciu z Koreą Południową, zmieniając kontuzjowanego Yerrego Minę, byłego piłkarza Barçy.

Semedo: 0 minut

Portugalczyk mecze z Ukrainą (0-0) oraz Serbią (1-1) oglądał z ławki, dlatego też powinien być wypoczęty na sobotnie derby z Espanyolem.

Messi: 90 minut

Leo zagrał 90 minut w przegranym starciu z Wenezuelą (3-1) na Wanda Metropolitano i z powodu przeciążenia został zwolniony z meczu z Maroko. Powinien być gotowy na sobotnie spotkanie.

Umtiti: 180 minut

Środkowy obrońca powrócił do reprezentacji po kontuzji i rozegrał 2 mecze: z Mołdawią i Islandią. W drugim zanotował gola.

Piqué: 50 minut

Katalończyk rozegrał trochę ponad połowę zwycięskiego spotkania z Wenezuelą (2-1).

27.03.2019 22:30, autor: lulu, źródło: Mundo Deportivo