Grafik Deco jest napięty. Podczas gdy dyrektor sportowy przyspiesza negocjacje w sprawie sfinalizowania transferu Anthony'ego Gordona, jednocześnie podejmuje inne działania. W środę po południu w Barcelonie odbyło się spotkanie, na którym poruszono kilka ważnych kwestii.
Według informacji uzyskanych przez Sport, dyrektor sportowy Barcelony spotkał się wczoraj po południu w hotelu w stolicy Katalonii z Andym Barą i Juanmą Lópezem, przedstawicielami Daniego Olmo. Warto przypomnieć, że latem ubiegłego roku ściśle współpracowali, aby zapewnić transfer Joana Garcii.
Chociaż szczegółowe informacje na temat treści spotkania nie zostały ujawnione, Sport może potwierdzić, że dyskusja koncentrowała się przede wszystkim na pomocniku z Terrassy, kluczowym zawodniku drużyny Hansiego Flicka.
Obecność Juanmy Lópeza na spotkaniu dodaje również szczególnie istotny element. Agent utrzymuje bliskie relacje z dyrektorem sportowym Atlético Madryt, Mateu Alemanym, i jest jednym z pośredników Barcelony zaangażowanych w złożone negocjacje dotyczące Juliána Álvareza, zawodnika, który pozostaje jednym z głównych celów Barcelony w kontekście wzmocnienia ofensywy.
Co więcej, spotkanie dotyczyło również przyszłości Lovro Chelfiego, jednego z obiecujących młodych piłkarzy z Juvenilu A.
Chorwacki skrzydłowy, który w całym sezonie wykazywał się dużym talentem i ofensywnym zacięciem, nie miał oczekiwanego czasu gry pod wodzą Pola Planasa, a zarówno klub, jak i jego przedstawiciele analizują możliwe scenariusze na przyszły sezon.







