| Liczba komentarzy: | 287 |
| Znaków na komentarz (≈): | 159 |
| Skomentowanych newsów: | 181 |
| Rozdanych plusów: | 131 |
| Rozdanych minusów: | 109 |
| Napisanych newsów: | 0 |
| Liczba komentarzy: | 287 |
| Znaków na komentarz (≈): | 159 |
| Skomentowanych newsów: | 181 |
| Rozdanych plusów: | 131 |
| Rozdanych minusów: | 109 |
| Napisanych newsów: | 0 |
Jak czytam teraz, że szrot, niech spada, to mi po prostu smutno.
Nie mówię, że nie można mieć takich opinii lub są one niesłuszne, ale tak po ludzku jest to słabe. 28-02-2014 10:24 w Cuenca wypada z gry na 4 tygodnie!