Ulubione komenarze

gregor

447 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 1752
Znaków na komentarz (≈): 313
Skomentowanych newsów: 1036
Rozdanych plusów: 375
Rozdanych minusów: 196
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+11

Mierda uczy się na naszych błędach z czasu, kiedy to my byliśmy na szczycie. My mając absolutnie najlepszą kadrę, geniuszy w obronie jak Dani czy Puyol, Xaviego i Iniestę w pomocy, Leo w ataku nie kupowaliśmy młodych by ci mogli się od nich uczyć. Zamiast tego swoich młodych wypychaliśmy vide Thiago, a trzymaliśmy Fabregasów, Songów, Adrianów i inne wynalazki. A jaką ścieżką idzie Real potrzebujący uzupełnień? Nie ściąga "najlepszego DMa Premierczips w promocji", nie walczy przez 2 lata o odzyskanie Fabregasa tylko konsekwentnie skupuje najbardziej utalentowanych graczy z rodzimej ligi, którzy zbierają szlify u boku CRa, Modricia, Kroosa i Ramosa. My mając jeszcze większy magnes na przyciągnięcie młodzieży w postaci trio na podium ZP i unikalnego stylu woleliśmy zapychać kadrę Songami, Daglasami i Vermaelenami jednocześnie niemalże zamykając drzwi do pierwszej drużyny absolwentom La Masii - szkółki która jeszcze 3-4 lata temu uchodziła na wzór szkolenia piłkarzy dla niemal całego świata. 29-06-2017 10:42 w Przegląd prasy
+10

A Ronaldo musi zdobyć dziś 6 trofeów, by przebić Messiego w 2015 roku. 30-12-2015 17:39 w FC Barcelona - Betis Sewilla
+6

Jak już to real jest chujowy. A Messi niemożliwy. 23-04-2017 22:46 w Gra o tron

Najgorszy komentarz

-4 Zakładając, że latem w promocji chapniemy Gryzmana, to po jakiego uja mielibyśmy zamieniać najmłodszego z naszych podstawowych pomocników na piątego napastnika? No chyba, że PSG dorzuciłoby Verrattiego a my im Bombele.
Wtedy mogłoby to mieć ręce i nogi, choć dla nas tak szybkie oddanie Bobmla i Kołtuna mogłoby spowodować trudności w przyszłości w pozyskiwaniu cracków.
Ale i tak wydaje mi się to newsem z dupy. Żadnych negocjacji z tymi brudasami. Nie chcieli negocjować transferów Verrattiego i Marquinhosa? Podjebali Neymara? To niech teraz gdzie indziej szukają frajerów, którzy przygarną "wrogów" Neymara za grubą kasę. 26-02-2018 12:21 w PSG chce wymiany?