Ulubione komenarze

SalowyMareczek

1857 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 5924
Znaków na komentarz (≈): 484
Skomentowanych newsów: 1385
Rozdanych plusów: 2477
Rozdanych minusów: 885
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+24 Dzisiaj otrzymałem najwspanialszy prezent urodzinowy od kochanej małżonki.
Na świat przyszła moja córka.
Obiecuję solennie wychowywać ją w bardowo-granatowej wierze i głębokiej, szczerej białej niewierze.


Musiałem się pochwalić. 09-04-2019 06:19 w Lista powołanych zawodników na mecz z Manchesterem United
+11
Od samego początku, Valverde nie był gościem z mojej bajki, ale mówiłem, żeby go nie skreślać. Byłem za tym, żeby go wspierać i w niego wierzyć, bo jego sukces, to nasz sukces. Wydaje mi się, że to uczciwe podejście.
W moim kibicowskim życiu w Barcelonie pojawiały się postacie mniej lub bardziej przeze mnie lubiane, ale jak już trafiały na Camp Nou, to każda dostawała czystą kartę.
Nieraz było tak, że sprawdzili się nielubiani, a nie sprawdzili lubiani przeze mnie piłkarze/trenerzy.

Od początku valverdyzmu była tu też całkiem spora grupka, która o taką właśnie postawę cały czas apelowała i piętnowała tych, którzy uprawiali tanią hejterkę. Słusznie zresztą.
Choć trzeba przyznać że nierzadko miało to formę pasywno-agresywnej retoryki oraz wyniosłego i protekcjonalnego wymądrzania się, stawiającego valverdziaków jako jedynych sprawiedliwych, obiektywnie postrzegających i rozumiejących futbol. Rodziło to kontrreakcję drugiej strony.
W pewnym momencie ja też kupiłem bajkę valverdziaków o tym, jak pragmatyzm wyjaśni romantyków i stwierdziłem, że może faktycznie w tym szaleństwie jest metoda...
Zawiodłem się. Zdarza się. Nie pierwszy i nie ostatni raz.

W futbol można grać różnymi metodami, ale żaden nie jest gwarancją pucharów.
Chcieliście Barcy pragmatycznej, to ją mieliście.
Przyszedł nowy trener z innym pomysłem i wizją gry. Uszanujcie to i dajcie mu chociaż szansę się wykazać. Na oceny i rozliczenia przyjdzie czas.
Pomimo, że jestem sympatykiem Setiena, to moja lista obaw i wątpliwości jest dłuższa niż lista nadziei. Zobaczymy, jak to wyjdzie w praktyce. Jeśli się nie powiedzie, to sam też nie będę mu szczędził razów. A teraz dajmy mu trochę popracować w spokoju.

Wspomniana wcześniej grupka valverdziaków ma okazję pokazać klasę i zaprezentować postawę, której oczekiwali kiedyś od innych. Zamiast tego wylało się z nich śmierdzące szambo i obnażyło faktyczny poziom emocjonalny, a także małostkowość i zawiść tych panów. Okazało się, że brodzą w kupie tak samo, jak ci, których krytykowali.
Różni ich tylko preferowany odcień kupy.
Łatwo wymagać od innych, najtrudniej od samego siebie. 03-02-2020 00:05 w Utrzymać dobry kurs i gonić lidera
+10
Nie dowiesz się nigdy. To bardzo dobrze zakamuflowana i świetnie zorganizowana tajna organizacja zbrojna. Na co dzień egzystuje gdzieś w odmętach darknetu, a w każdy pierwszy piątek miesiąca spotykają się na zlotach. Zaczynają się one specjalnym obrzędem, w czasie którego uczestnicy przyodziani w czarne stroje i maski palą zdjęcia Koemana wznosząc przy tym pieśni chwalebno-dziękczynne do Laporty, jednocześnie smarując twarze krwią kota.
Nie kłamię. 07-12-2021 11:34 w Ile straci Barca, jeśli nie awansuje do fazy pucharowej Ligi Mistrzów?

Najgorszy komentarz

-4
rudobrody napisał/a
SalowyMareczek napisał/a rozwiń cytat

Oby to był zwiastun, że dociągnie do dwumeczu z PSG.

Ja to bym wolał, żeby mierda wykosiła psg, a z rubikiem na ławce to nierealne. 18-01-2018 23:37 w Gerard Piqué 2022!