Ulubione komenarze

celine

738 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 5797
Znaków na komentarz (≈): 822
Skomentowanych newsów: 670
Rozdanych plusów: 7200
Rozdanych minusów: 506
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+14
Niedawno się obudziłem... gdzie ja jestem ???

Ufff, we własnym domu ale tuż obok mnie na drugiej sofie w sallluuunie wybudza się mój brajdak. Ja mało śpię... ale nie dzisiaj. Mój brat miał 13 lat kiedy Argentyna zdobywała pierwsze MŚ, ja 15 kiedy trafili po raz drugi....potem 22 kiedy po raz ostatni ciągnięci przez Canniggię Albicelestes wygrywali CA... ale to już przeszłość !!! Dzisiaj jest święto, chuj że ten turniej był mocno średni, chuj z tym wszystkim...5-ty finał Leo w dorosłej piłce i w końcu jest, mamy to !!! Nafikaliśmy się przednio , brat wylał na głowę 10-cioletniego Taliskera... bo nie było Szampana :)))

Chyba było głośno bo moja żonkilla z żonkilą brajdaka siedzą sobie w ogródku i piją kawę, nie odzywają się do nas... I wiecie co ? Kochamy je... ale dzisiaj uj z nimi...dzisiaj -

Argentina Campeón !!!!!!!!!!


Ja niedawno skończyłem 50 lat, brat niedługo skończy 56... a cieszymy się jak dzieci. Kiedy będziecie w podobnym wieku zauważycie że w takich szczególnych chwilach każdy z nas jest dzieckiem i zachowuje się jak dziecko... które każdy z nas nosi głęboko w sobie.

No dobra, teraz przydałby się jakiś browar, z najgórniejszej półeczki, najgórniejszej w mojej lodówce :)))


Oni to w końcu mają,, mają to !!!


Na Nich !!!!!

11-07-2021 13:46 w Klątwa przełamana
+12 To jest dramat...żeby grająca tak przeciętną piłkę ( na tle wielu innych byłych finalistów ) drużyna po raz 3ci z rzędu lądowała w finale. Jedyne co ratuje sytuację to pamięć, dobra pamięć...czyli kto z kim, w jaki sposób itp itd...Każdy może sobie obejrzeć Ajax Michelsa/Kovacsa, Milan Sacchiego, Barce Guardioli...i nie jest tu istotne czy 2 puchary czy 3...czy z rzędu czy nie. To jest przepaść. Są kamienie milowe dla taktyków, trenerów, obserwatorów, historyków...dla koneserów sztuki. Są też takie potrójne wyskoki jak ten mierdy, kamienie milowe dla ...dziennikarzy z tv.

Poproszę o triplete, o jakąś wielką syntezę...o siłę która zamiata wszystkich i wszędzie ( no chociaż w 90 - 95% przypadków ), o taktykę, o coś niecodziennego...o cokolwiek co będzie przypominało nam doskonałość poprzedników.
Tego nie ma....nie ma więc dla mnie wielkiej historii, wielkiej legendy. Są kubki w gablotkach. Nawet będąc bezstronnym fanem piłki, bezstronnym ale z tym samym gustem, czuciem, postrzeganiem tej gry to nigdy nie zamieniłbym 4 lat Barcy Pepa na potencjalne 3 LM mierdy Zizou. Po prostu nigdy. I koniec.

25-04-2018 23:16 w Liga Mistrzów na ostatniej prostej
+9
Tak naprawdę to przez ostatnie 2 sezony Eto'o zachowywał się jak idiota, ta presja na jakąś niebotyczną podwyżkę i to co docierało z zewnątrz na temat jego zwariowanego życia ( rozwalił w pisssdu 2 czy 3 mega bryki...i jeszcze się tym chwalił...jak np Depay ).

Pepowi nie trzeba włazić w dupę, podejrzewam że jest nawet za bardzo zdystansowany. w stosunku do swoich graczy....liczy się tylko piłka czyli to jak ma wyglądać jego wymarzona taktyka, niewiele poza tym. Być może dlatego niektórzy narzekają że brakuje im osobistego kontaktu, " ojcowskiego " podejścia, brak bliższej więzi a Pepisko po prostu taki nie jest...być może przełamuje się tylko w wyjątkowych przypadkach. Spokojnym, grzecznym piłkarzom łatwiej się skupić na tym co najważniejsze...stąd prawdoodobnie te domniemane konflikty z osobami niezrównoważonymi...takimi jak właśnie Samuel, Yaya czy Ibra.

Toure nie zrozumiał że nie będzie wymarzonym dm-em dla Barcy, że jako dm przy Busim był malutki. Iworyjczyk był świetnym graczem ale w Barcelonie musiałby grać wyżej....czyli zostać zmiennikiem Xaviego. To była pułapka ponieważ trafił na konkurencję 2 piłkarzy którzy na swoich pozycjach trafili do top 5 wszechczasów. W City zaczął grać g...jeszcze przed przyjściem Guardioli. Reszta to tylko pierdolenie ...Toure i jego agenta.

Ostatni Ibra, z tego całego płaczu...z tych rozrywających duszę opowieści najbardziej podobała mi się ta o szafce w szatni.
Wkurwiony Zlatan krzycząc, mając wyraźne pretensje do trenera wszedł do szatni, zajebał w szafkę a ta wywróciła się na podłogę. Pep nie okazując żadnych emocji podniósł szafkę, odstawił ją na miejsce i spokojnie wyszedł. Zlatanisko mówiło potem że Guardiola nie ma jaj, że się boi. Kompletnie niczego nie zrozumiał. To co Pep pokazał w tamtej sytuacji to były jaja ze spiżu. Tak się rozbraja histeryków, być może niewielu to zrozumie ale tak wybija się karate z głowy rozkapryszonym gwiazdkom z wybujałym ego.
Bardzo mi tym zaimponował, mógłby być moim żołnierzem :)
04-06-2018 23:21 w Griezmann (nie) powiedział, że zostaje w Atletico

Najgorszy komentarz

-6
meoi napisał/a
celine napisał/a rozwiń cytat

Na 90% leszcz
Proszę o konkret bo takie pierdolenie to se możesz.. nie bądź słaby! Bądźże facet.Edit - uj z tym.

14-07-2018 17:21 w Catalunya Radio: Transfer Rabiota na dobrej drodze