Ulubione komenarze

elantrahe

715 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 2819
Znaków na komentarz (≈): 437
Skomentowanych newsów: 359
Rozdanych plusów: 944
Rozdanych minusów: 16
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+7 Dlaczego ja mam wrażenie, że czegokolwiek byśmy z Nim nie zrobili, to gorzko tego pożałujemy?

Zakaz interesów z Atletico Madryt powinien zostać wpisany do statutu Klubu. Coś jak w konstytucji Mongolii "Na ulicach Ułan Bator nie wolno polować". 16-07-2021 09:30 w Griezmann chce trafić do Atletico
+6 A tak w ogóle;

Do czasu gdy na czele opozycji stoją takie indywidualności jak Borys Budka (kurwa, wczoraj nawet dobrze maski w Sejmie nie potrafił dobrać, przy nim Morawiecki wyglądał jak z żurnala) i Czarzasty (co Towarzyszem nie jest tylko bo to passe) to Gnom z Żoliborza może spać spokojnie.

Władza to banda skurwysynów, co widzi nawet część ich wyborców. Ale potem rzucają okiem na tych asów z Kosiniakiem do kompletu. co widzą? Że to idioci i niekompetentne łajzy. W dodatku ideologicznie odlegli jak Pas Oriona. Z Biedroniami, Rabiejami i innymi podejrzanymi.

Ludu naszego nie znacie? Circa 40% jest za ostrym pałowaniem, 30 % ma wszystko w rzyci, 15% się nie wychyla, a 15% jest na ulicy lub z nią sympatyzuje. Wnioski wyciągnijcie sami ;)

19-11-2020 12:51 w Polityczne spory i zawiłości
+6

o przypadkowym postrzeleniu się:)[/cytat]

panie władzo no sam się postrzelił, daje słowo sam 10 razy w głowę:)[/cytat]

Alabama. Lata 30. Wyławiają z wody murzyna w łańcuchach - utopionego skutecznie. Szeryf: "Pierwszy raz widzę tak brutalne samobójstwo..."

:) 26-10-2021 14:10 w Leczenie Pedriego nie idzie zgodnie z planem

Najgorszy komentarz

-4 Kończąc temat dnia dzisiejszego, bo ja muszę jeszcze coś do wymiaru sprawiedliwości napisać ZANIM mi go Ziobro zreformuje:

Kolega Rafik zawsze pisał o wyżebranych Złotych Piłkach przez takiego jednego z Madery. Szanuje opinię, ale dzisiaj doszła mu kolejna potwierdzająca jego teorię. Gorzej, że jego Idola, ale to już zostawmy psychiatrom.

Skandal, wstyd i oszustwo. A jak w wynikach się wyda, że poszło o trzy głosy dziennikarza z Aruby to tym bardziej. Ogólnie mi Lewandowski wisi. Nawet za nim nie przepadam, aczkolwiek wkurwia mnie jego żona i marketing. Ale to jest niesmaczne.

Nagrody FF, to i wygrywają ci z PSG bo tak być musi. Ciekawe czy GOAT ma niesmak. Bo zasłużył sobie jak Ramos na nagrodę Fair Play. I powinien to wiedzieć, ale pewnie ma wpisany kolejny bonus w kontrakcie na 20 milionów, więc pewnie nie wie.. Pesetero na figo. Słusznie. Jak na niego?

Dobranoc :)

29-11-2021 22:21 w Kolejne spotkanie ws. Dembélé