Ulubione komenarze

elantrahe

142 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 427
Znaków na komentarz (≈): 594
Skomentowanych newsów: 38
Rozdanych plusów: 29
Rozdanych minusów: 0
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+6 A tak w ogóle;

Do czasu gdy na czele opozycji stoją takie indywidualności jak Borys Budka (kurwa, wczoraj nawet dobrze maski w Sejmie nie potrafił dobrać, przy nim Morawiecki wyglądał jak z żurnala) i Czarzasty (co Towarzyszem nie jest tylko bo to passe) to Gnom z Żoliborza może spać spokojnie.

Władza to banda skurwysynów, co widzi nawet część ich wyborców. Ale potem rzucają okiem na tych asów z Kosiniakiem do kompletu. co widzą? Że to idioci i niekompetentne łajzy. W dodatku ideologicznie odlegli jak Pas Oriona. Z Biedroniami, Rabiejami i innymi podejrzanymi.

Ludu naszego nie znacie? Circa 40% jest za ostrym pałowaniem, 30 % ma wszystko w rzyci, 15% się nie wychyla, a 15% jest na ulicy lub z nią sympatyzuje. Wnioski wyciągnijcie sami ;)

19-11-2020 12:51 w Polityczne spory i zawiłości
+4

I nigdy w życiu go na naszym meczu więcej nie zobaczysz :) 29-10-2020 15:08 w Pewna wygrana w Turynie
+3 Z autopsji, czyli z rodziny:

Mama od 15 dni wie że ma Covid. Znosiła źle, 60 na karku - wiecie jak to wygląda. Jak się dowiedział, że kolega z pracy ma potwierdzoną koronkę, sama zrobiła test (prywatny na swój koszt, 490 zł). Pozytywny. Dostałem ładnego maila (bo rodzice maili nie używają), i drugiego z hasłem do pierwszego.
Zapaść tak po pięciu dniach gorączki, omdlenie w łazience, stopni 40 przez dwa dni. O mały krok od wezwania ambulansu który:

a) i tak by nie przyjechał,
b) jakby się jednak zjawił zawiózł by ją na Szwajcarską w Poznaniu, a stamtąd się nie wraca,

Oczywiście zostawiliśmy ja w domu, dzięki panteonowi bogów wszelakich przeszło. Skończyło się na dwóch tygodniach gorączki.

Ale:

Mnie poinformowano, że jestem kwarantannie (z innego źródła) - oczywiście złamałem z uwagi na sytuację. Trudno, nawet na karę administracyjną od Sanepidu mnie stać, a od kary się wywinę. Taki zawód..

Mama nie dostała nic z Sanepidu, a dzisiaj dzwoni do kadr - miała l4 - a oni "k.... w Sanepidzie NIC nie wiedzą", a Tata spędził dwa tygodnie w zamknięciu tylko z powodu swojej obywatelskiej postawy...

W rejestrach nie ma nic, a ponoć każdy przypadek jest przekazywany Sanepidowi...guano prawda moi mili. Nikt nic nikomu nie mówi. Przepływu informacji brak całkowity.

Państwo z kartonu i tektury oklejone sznurem od snopowiązałki to jest. Niby rzecz oczywista, ale nadal uderza po gałach.

Te debile nad niczym nie panują. 05-11-2020 14:19 w Polityczne spory i zawiłości

Najgorszy komentarz

-1 A dodatkowo jeszcze jedna sprawa:

Zatrzymali jednego takiego z największą piłkarską pensją na tej skazanej na zagładę planecie, żądając kosmicznej klauzuli za przeprowadzkę do tego obskurnego Manchesteru, a teraz..... Mala suerte Lionel , nie mamy dinero na Twoją pensje, a więc zabieramy 30%. Nie gniewaj się. :)

No cobyście na miejscu Lionela zrobili...tak po ludzku. 16-10-2020 18:49 w Zawodnicy nie zgadzają się na obniżkę pensji