Ulubione komenarze

khaan

1551 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 2618
Znaków na komentarz (≈): 249
Skomentowanych newsów: 1599
Rozdanych plusów: 586
Rozdanych minusów: 19
Napisanych newsów: 102

Najlepsze komentarze

+24 Kiedy wczoraj po meczu siedziałem jeszcze z rozdziawionym pyskiem, spojrzałem wstecz na Barcelonę XXI wieku. Wyglądało to tak:

Frank dostał kotka [Zobacz link]. Rozkoszna, zwinna, puchata kulka chętnie się bawiła, a że miała ostre ząbki i pazurki, to narobiła wokół trochę bałaganu i skrzywdziła kilka osób. Ale kot, jak to kot. Podrósł i zaczął chodzić własnymi drogami. A nie były to drogi Franka. W końcu musiały się rozejść.

Przyszedł Pep. Okazało się, że kot się trochę zmienił [Zobacz link]. Pep stworzył potwora, który polował na wszystko, co się ruszało. A co dopadł, pożerał. Do czasu.

Tito i Tata utrzymali paski na tygrysie. Nadal brykał [Zobacz link], ale już nie wyglądał tak groźnie [Zobacz link]. Trzeba było zmian.

Przyszedł Lucho. Kota zaprzągł do wozu, by jego zwiotczałe mięśnie nabrały twardości stali, podrażnił, budząc pepowego potwora, naostrzył kły i pazury, założył pancerz, a do ogona przymocował morgensterna [Zobacz link]. Bestia dyszy żądzą mordu, piana ścieka po kłach, ślepia ciskają błyskawice. Świecie, k*rwa, drżyj!! 07-05-2015 14:31 w Teatr jednego aktora
+15
Jedziesz z rodzicami do Krakowa? 01-02-2016 09:21 w Szalenie ważne trzy punkty
+14
Może z długości kontraktu? Mają tylko rok, żeby coś zarobić. A jeżeli to wypożyczenie z obowiązkiem wykupu, to po okresie wypożyczenia będzie jeszcze mniej.
Może klauzula niska.
Może zawodnik naciska.
Może paskudny z pyska,
A może menda śliska.
Może tak ma w umowie
A agent już po słowie.
Albo jak Loew grzebie w rowie...
Nie wiem... więc się wypowiem:-P

Jak przeczytałem 2 pierwsze wersy, które były po prostu częścią komentarza, to już się nie mogłem powstrzymać. 25-11-2021 18:15 w Barça chce sprowadzić Arthura Cabrala

Najgorszy komentarz

-2
decofcb87 napisał/a
podwójne standardy, a później wielce zdziwieni czemu mamy taki PR.

Ależ jakie podwójne standardy? Każdy przeciętny kibic tak podejdzie do tematu, kiedy w grze jest jego drużyna. Obiektywny to sobie mogę być przy meczu Sevilli z Villarreal, a nie Barcelony, czy Realu. Bo nie jestem "oglądaczem" takiego widowiska, tylko kibicem. To zobowiązuje:) 29-09-2016 10:46 w Skomina nie dał karnego Borussii