Ulubione komenarze

najoB

2768 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 19726
Znaków na komentarz (≈): 380
Skomentowanych newsów: 2391
Rozdanych plusów: 9115
Rozdanych minusów: 1985
Napisanych newsów: 514

Najlepsze komentarze

+24 Panie i Panowie, z wielką dumą chciałbym ogłosić, że o godzinie 17:53 czasu lokalnego - po kilku perypetiach - na świat przyszło całe 3,75kg najoBa juniora:)

Zatem uprzejmie proszę dzisiaj wieczorem o kilka drinków za zdrowie młodego z Waszej strony! 26-09-2022 21:22 w Dr Lasse Lempainen zoperuje Araujo
+19 Przychodzi dzisiaj do nas do knajpy kucharz z CV aplikować o pracę. Nie miałem zbytnio czasu z nim pogadać, ale wziąłem CV i powiedziałem, że zadzwonię jak będę miał chwilę.

Ładne CV, w kilku knajpach robił, coś tam chyba umie. Hiszpan - to i lepiej, bo języka sobie może od niego trochę podłapię. Standardowo, kumpel obczaja go na fejsiku, bo może ma jakieś zdjęcia dań, które robił. Już mam do niego dzwonić i umówić na dzień próbny, a tu nagle czerwony alarm! Koleś miliony zdjęć w koszulce mierdy, wpisy o tym jacy są zajebiści, itp, itd.

CV wylądowało w koszu, a koleś dostał smsa 'sorry, ale obecnie nie mamy miejsca na kuchni. VeB!!!' (Pomimo tego, że ogłoszenie mamy wystawione jak byk, że potrzebujemy kucharzy od zaraz...).

Walcie się na ryj złodzieje... 02-05-2018 14:35 w Przegląd prasy
+18 Hejter - ja cały czas czekam na wprowadzenie itemów, mogą być płatne BOgoldem.

Topór ciemności - nocne komentarze dostają podwójne plusy.
Zatruta strzała - Strzelasz w użytkownika i przez 5h musi Ci dawać plusa za każdy komentarz
Peleryna niewidzialności - przez godzinę możesz podkradać plusy innym userom.
Tarcza Chwały - przez 5h możesz cisnąć wszystko i wszystkich bo nie można Cie zbanować/ zminusować.
Różdżka przywoływania - kiedy jesteś atakowany przez kilku userów i kończą Ci się argumenty, przywołujesz K2, który zmienia temat na polityczny i kosi twoich oponentów równo z trawą.
Różowy gumowy członek - każdy komentarz zawierający słowa KB7 i marokańczyk jest podwójnie punktowany.
Dzicze futro oraz hełm z knurzymi kłami - oba itemy ubrane w jednym momencie, na godzinę pozwalają na automatyczne przetłumaczenie twojego komcia na język stosowany przez Fenrira, przez co dostajesz +10 do zajebistości.
BO miecz armagedonu - ostateczna broń. Dajesz bana samym kliknięciem w nicka, w awatarze ustawione masz płonące SB.

Poza tym można również kupić eliksiry przywracające stracone plusy, brać questy i toczyć pojedynki 1-1 w zamkniętym dla gawiedzi forum.

Tak bym to widział :)

04-12-2015 15:38 w Suárez: Nie odszedłbym z Barçy za żadne pieniądze

Najgorszy komentarz

-8
Rafik napisał/a
Zapomniałem! Chciałem z tego miejsca podziękować przy okazji tej stronie, że dzięki Wam mogę oglądać mecze u siebie w domu cytując klasyka poniżej.

To bardzo ważne, a Wy dajecie taką możliwość. I oglądajac mecze czulem sie faktycznie jak na trybunach tylko nie wiem czy to zasluga kina domowego czy otwartych okien. Tak czy siak dziekuje. Good Night and Good Luck.


Jesteś czystej krwi debilem... Nieuleczalnym... 15-03-2021 01:59 w Messi wyrówna jutro rekord Xaviego