Ulubione komenarze

nostromo8

151 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 295
Znaków na komentarz (≈): 328
Skomentowanych newsów: 50
Rozdanych plusów: 6
Rozdanych minusów: 1
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+5
Mi on Zolwia Ninja przypomina..

06-03-2018 21:38 w Rewanże Ligi Mistrzów
+4 Jak do kurwy nędzy można kibicować Realowi?
Jak można kibicować frankowskiemu klubowi, którego żołnierze zamordowali prezydenta Barcelony-Sunyola za to, że ten jechał autem z wywieszona katalońska flagą?
Jak kibicować można klubowi, który przegrywając mecz musiał spomagac się żołnierzami Franco aby Ci w szatni, w przerwie meczu zastraszali piłkarzy drużyny przeciwnej?
Jak można kibicować klubowi, do którego po szwinglu przychodzi zawodnik dogadamy z Barceloną i zostaje później legenda klubu?
Jak można kibicować klubowi, który za nic ma jakiekolwiek wartości?
Jak można kibicować klubowi dla którego honor czy wstyd to kolejno słowa w słowniku na literę H i W?
Jak można kibicować klubowi, który jawnie znajduje się pod parasolem sędziów i wszelkich aparatów związanych z futbolem?
Pytam się, JAK? Jest tu jakas MIERDA? JAK DO KURWY NĘDZY?! Gdybym się cofnął do pierwszej klasy podstawówki i pani nauczycielka by mnie spytała kim chce zostać w przyszłości, wiecie jakiej teraz odpowiedzi bym udzielił? Chciałbym zostać osobą, która mogłaby rozwiązać klub zwany Realem Madryt i zetrzeć go z historii piłkarskiej piłki.

Jak ja tych kurw nienawidzę. 25-04-2018 22:50 w Liga Mistrzów na ostatniej prostej
+4 "Mówienie, że Espanyol jest z Cornellà to nie oznaka braku szacunku, tylko oczywistość. Klub za każdym razem jest coraz mniej związany z Barceloną. Ma chińskiego właściciela. Brak szacunku jest z kolei wtedy, gdy ktoś obraża moją rodzinę.

Tu nie chodzi o garstkę osób i najgorsze jest to, że sprawa nie dotyczy tylko mnie, ale również moich najbliższych. Znam wielu ludzi związanych z Espanyolem, którzy są moimi przyjaciółmi. Mamy naprawdę dobre relacje. Ale jeśli klub nie reaguje na niestosowne zachowanie fanów, uważam, że wszyscy są w to zaangażowani.

Piłkarz nie ponosi odpowiedzialności tylko za grę na murawie, ale też za wszystko, co dzieje się wokół niej. Jesteśmy jednak tylko ludźmi i reagujemy na pewne sprawy jak inni. Gdy działacze nie podejmują pewnych kroków, nie zamierzam milczeć"~ Gerard Pique. 04-02-2018 23:11 w Remis na wodzie

Najgorszy komentarz

-8
Steve napisał/a
quintero napisał/a rozwiń cytat

pokażmy ilu nas jest :DDDD


Mam pomysła! Parafrazując Kiepskiego Ferdka. Zamiast tworzyć łańcuch po prostu plusujcie moj wpis i do okienka transferowego zobaczymy ilu nas jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) 04-02-2018 22:48 w Remis na wodzie