Ulubione komenarze

waldos

4976 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 52179
Znaków na komentarz (≈): 507
Skomentowanych newsów: 1623
Rozdanych plusów: 15792
Rozdanych minusów: 2802
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+17 wpis Larrego sprzed 2 lat i statystyka podana przez Pioteera odnośnie meczów odkąd Sobiesława Syn jest na tym łez padole sprawiła,że po niecałej dekadzie wpiszę się na BO.

co do meczu to widzę,że wszyscy też to czują ;)

nie ukrywam,że oczekuję triplete w tym sezonie i za rok także.amen.

to jest drużyna i atak wszechczasów.
kultura gry,dominacja i wyrachowanie czy też elastyczność taktyczna.bestia.miazga.
VeB !
antimadridista ! 04-02-2016 07:18 w Spektakl
+15
bo takich piłkarzy nie kupisz, nie znajdziesz - możesz jedynie wychować, uczyć od małego
taka jest prawda[/cytat]
i tak i nie bo widzieliśmy wielkich piłkarzy urodzonych gdzieś w jakieś Dani czy Holandii a oni potem grali jak Cruyff czy Laudrup,każda epoka ma swoich bohaterów,to szczęście,że trafiliśmy na taki czas na takich bohaterów,mam zresztą tę przewagę,że od 24 lat kibicuję Barcelonie.
i pamiętam przecież wielkich wspaniałych piłkarzy i oni zawsze zostaną w pamięci.

będą następcy,być może a raczej na pewno nie od razu ale z czasem tak się stanie świat ogólnie nie znosi próżni.

faktem jednak jest,że nie możemy oczekiwać iż trafi się nam taki przywilej,że zobaczymy jeszcze kiedyś taką harmonię na boisku,że ta oś środkowa jaką byli Xavi y Andres kiedyś się powtórzy a nawet jeśli to,że powtórzą się w takiej ilości tacy partnerzy jak Busi,Leo,Alba czy Abidal,jak Puyol,jak Villa y Pedro.
to była wyjątkowa generacja,przydarzyła się nawet tak bogatemu w talenty różnej maści krajowi raz w historii.
dokonali niezwykłych rzeczy ale nic nie trwa wiecznie.

jak Xavi wchodził do drużyny to byłem nastolatkiem,20 lat minęło cholernie szybko :)

oby się nam,Wam udało jeszcze załapać na taką magię ale czasami miłość przeżywa się tylko raz a później to już nawet najefektowniejsze kochanki zostają tylko substytutami tej jedynej,prawdziwej i czystej miłości.

cieszę się,że nie umarłem na zawał w finale w Sevilli gdy Dudacam bronił jak opętany karne strzelane przez Barcelonę,pamiętam łzy 18 maja 1994 roku gdy w Atenach Barcelona przegrała z Milanem,przegrała ? była zdemolowana,złamali mi serce bo mecze wcześniejsze z Porto czy MU to było coś pięknego,drużyna,którą pokochałem.
była złość i niedosyt pod koniec 20 wieku gdy Barca grała wielki acz nieodpowiedzialny futbol,był też koszmar 15 lat temu i niebo rozpogodziło się gdy na nim rozbłysła gwiazda Rondalinho,finał w Paryżu 2006 to jedno z najpiękniejszych wspomnień,12 lat czekania na finał,na puchar.
to co stało się później to już przywilej,chciałbym by ta era trwała wiecznie,że dublet jest niemal obowiązkiem ale to już niestety długo nie potrwa.
bylibyśmy mega szczęściarzami gdyby po tej erze nie nastąpił spadek poziomu drużyny etc.
nie możemy tego wymagać ale kto wie,Barcelona przez ten czas kiedy kibicuję też wyszła z zaklęcia,że gra pięknie i zawsze czegoś brakuje.

a Xavi ? jemu tak jak Andresowi serdecznie dziękuję.
powtórzę co napisałem z 15 lat temu już,gdybym się drugi raz urodził to chciałbym grać jak Xavi,choć by grać jak Xavi musisz mieć swojego Iniestę,niebywały talent,elegancja i ta bezbłędna lekkość. 21-05-2018 17:04 w List otwarty do mojego przyjaciela, Andrésa Iniesty
+14 Ney nie mógł znieść grania na Leo,który oddawał mu karne czy wolne a chciałby grać z Ronaldo,który gdy jego kolega strzela gola sygnalizuje spalonego ?
Nieźle 05-05-2018 10:25 w Przegląd prasy

Najgorszy komentarz

-7 wenger autorytetem.do czego to doszło.jeden z największych frustratów i przegrywów w piłce 21 wieku. 06-11-2019 11:10 w Arsene Wenger: Barcelona gra jakby była w kryzysie