Ulubione komenarze

chuck29

868 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 6793
Znaków na komentarz (≈): 451
Skomentowanych newsów: 1081
Rozdanych plusów: 684
Rozdanych minusów: 35
Napisanych newsów: 120

Najlepsze komentarze

+52 Wychylam nosa, ale nie po plusy, a by jeszcze dodać 2 zdania (jakby tekstu było mało :D).

W pierwszej kolejności podziękowania dla Falkiego za poświęcony czas (a nawet baaaaardzo dużo czasu jak widać po ilości tekstu) i doprowadzenie analizy do ładu od strony technicznej, no i oczywiście za samo wrzucenie go tutaj :)

Dziękówa również za wszystkie pozytywne (jak na razie!) opinie i również za czas poświęcony na przebicie się przez tę epopeję. Podejrzewam, że to może być najdłuższy tekst w historii BO, choć to potwierdzi lub obali ktoś z dłuższym stażem na portalu.

A co do ewentualnych błędów językowych, stylistycznych czy po prostu literówek (których mam nadzieję będzie jak najmniej) - osobiście nic z tym nie zrobię, gdyż nie mam dostępu do tekstów już wrzuconych. To leży w gestii kogoś, kto ma taką możliwość i zależy od jego dobrej woli i chęci :) 29-10-2014 11:22 w Real Madryt – FC Barcelona 3:1
+52 Mam problemy z poprawnym wpleceniem wideo, a że muszę na chwilę odejść od kompa podrzucam kolejne linki do nich:

[Zobacz link]
[Zobacz link]
[Zobacz link]
[Zobacz link]

Wybaczcie kłopot, postaram się to w miarę możliwości szybko naprawić :) 13-01-2015 17:11 w Gdzie ten Xavi?
+27 Przypomniałem sobie w trakcie pisania że ktoś mi podsunął taką - sensowną skądinąd - propozycję :) Nie numerowałem wszystkich, a jedynie te, do których się odnosiłem.

Przepraszam z góry za różne screeny, tj. jedne z ruskiej tv, inne z BeIN, ale też w połowie pracy znalazłem mecz w lepszej (ruskiej) jakości, a nie chciało mi się już robić od nowa PrintScreenów. Czekam na wszelkie uwagi, których może być sporo, bo z racji "zmęczenia materiału" (albo materiałem) sprawdzałem tekst po łebkach. I od razu gratuluję i dziękuję wszystkim, którzy spróbują przebrnąć przez ten gąszcz myśli i zdjęć :) 08-05-2015 21:56 w Barcelona - Bayern (analiza taktyczna)

Najgorszy komentarz

-3 Zaza, ode mnie też mail poszedł. 03-03-2014 22:01 w Planowe zwycięstwo i punkt straty do Realu