Ulubione komenarze

Kikooo

1503 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 7799
Znaków na komentarz (≈): 271
Skomentowanych newsów: 1819
Rozdanych plusów: 1140
Rozdanych minusów: 161
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+18 Jak słyszę o tym, że trzeba się szanować itd. to mnie nosi. Jako kibic Barcelony mogę szanować grubego Ronaldo czy Raula za to jaki wpływ mieli na rozwój dyscypliny. Szanuję moich znajomych, którzy kibicują realowi, bo taką wybrali drogę i tyle. Jednak dlaczego kurwa mam szanować klub piłkarski real madryt skoro całym sercem życzę im jak najgorzej? Nie szanują tego tworu, bo a) jestem zakochany w jego największym wrogu, b) odrzuca mnie ten kurwidołek panów i władców głoszący wszem i wobec jesteśmy najlepsi, bo w erze kamienia łupanego wygrywaliśmy trofea.

Dlaczego mam zatem szanować real madryt? Bo tak wypada?

Wypada to się z okna, moje kibicowanie Barcelonie to kibicowanie cały sobą, a to z kolei oznacza antykibicowanie realowi całym serduchem. Niech każdy zatem będzie ze swoją drużyną na swój sposób. 22-02-2016 11:11 w London calling
+17 Nie przepadam zbytnio za LvG, ale trzeba przyznać, że zrobił nam niesamowitą grę. Real przez całe okienko był praktycznie skupiony tylko na tym, żeby pozyskać De Geę. Luis to tak długo przeciągał, że w między czasie DDG został wygwizdany przez swoich kibiców, a Navas w dwóch pierwszych meczach mierdy okazał się bardzo, bardzo solidnym bramkarzem i tym samym sami kibice realu (w większości) byli przeciwni temu transferowi.

Do tego strollował Pereza wysylając dokumenty o 23:59 wiedząc, że zanim Fiorentino ogarnie gdzie się odpala komputer to będzie już po ptakach...i po De Gei.

Teraz do tego: Manchester zaproponuje Davidowi przedłużenie kontraktu szantażując, że jak tego nie zrobi to cały sezon spędzi na trybunach i co za tym idzie EURO2016 zobaczy w telewizji. Umęczony De Gea przedłuży kontrakt co oznacza, że jak real go będzie chciał za rok to już za darmo go nie dostanie. Bang.

LvG, królu. Miłość do Barcelony nie gaśnie nigdy. 01-09-2015 11:05 w Superkontrakt dla Neymara
+16 Luis Enrique: "Fans chanting my name? They are always the same 100-150 people who are doing that, I've paid them..."

Enrique niszczy na konferencjach. 28-04-2015 22:26 w Getafe trzeba pokonać

Najgorszy komentarz

-9 Idiota zabił większego idiotę. Nie widzę w tym nic złego. 23-03-2015 13:44 w El Pistolero rozstrzelał Madryt