Ulubione komenarze

Rafik

-447 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 46072
Znaków na komentarz (≈): 449
Skomentowanych newsów: 3848
Rozdanych plusów: 5748
Rozdanych minusów: 2568
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+37 @ADR otwieraj okno pilka leci do ciebie! 13-01-2021 23:38 w Supersprawdzian
+24 Świat już wie mordeczki, tak więc OGŁOSZENIE!

DZIŚ, DNIA 12.10.2018 na świat przyszedł ponad cztero-kilogramowy antimadridista z krwi i kości, kibic Barcelony, antyfan Jardela 2.0 i największy fan talentu Leo Messiego i Michaela Jordana w jednym ciele. RAFIK JUNIOR - WITAMY w świecie kibiców Barcelony. VISCA EL BARCA! VISCA RAFIK junior!!! 12-10-2018 22:52 w Segura: Nie ma planu B za Valverde
+24 KB7 kiedyś wyskoczył z tekstem po zwycięstwie Barcelony 8:0 w lidze i zadał pytanie, czy Barcelona strzeli im też tyle goli. Przyjechał na Camp Nou, jego drużyna dostała w pizdę 5:0. PIĘĆ DO ZERA. Król baraży zamknął morde.

Później pojawiły się teksty, że Leo gra słabo w kadrze i nie gra tak jak w Barcelonie. Leo przeprowadził Argentynę do Finałów Mistrzostw Świata (bez baraży) grając jak z nut. Hejterzy poszli dalej i powiedzieli, że Argentyna nie ugra zbyt wiele na Mundialu. Messi wziął piłkę i zaczął grać. Jedno golazo, drugie golazo, trzecie golazo. Był dyrygentem i egzekutorem w jednym. Argentyna doszła do Finału. W finale jego koledzy nie strzelili gola, chociaż mieli setki.

Messi został wybrany bezdyskusyjnie Najlepszym zawodnikiem Mundialu. Hejterzy dalej zaczęli szczekać, że nie zasłużył. Ślepcy bez jakiegokolwiek pojęcia o piłce nożnej. Messi ze smutkiem w oczach i złością w sercu przyjął trofeum. Przyszedł nowy sezon. Hejterzy zaczęli mówić, że to już nie ten sam Leo, że już nie będzie strzelać tyle, że jego miejsce teraz będzie w pomocy, że jego kariera idzie w dół. Ronaldo go wyprzedza i o Pichichi nie ma co marzyć. Leo się wkurwił.Wziął piłkę i zaczął napierdalać gola za golem, asystę za asystą. Dogonił króla pedalskich cieszynek i króla baraży w ciągu trzech miesięcy, gdy nikt racjonalnie myślący o piłce nawet o tym nie pomyślał.

Przyszła Liga Mistrzów. Hejterzy zaczęli mówić, że Barcelona będzie miała ciężko, bo trafili na Mistrzów Anglii. Leo wziął piłkę i zaczął zakładać siaty jedna za drugą, bo strzelanie goli i asystowanie zaczęło być zbyt łatwe. Manchester City został wyjebany bez mydła. Później przyszedł czas na mistrzów Francji - czołową ekipę świata. Messi zaczął znowu tańczyć, ale już mając wsparcie kolegów. Później przyszedł czas na potężny Bayern, który zdominował rozgrywki w Niemczech. Hejterzy zaczęli mówić, że to Niemcy przeciwko którym Messi nie lubi grać. Kibice realu zaczęli się cieszyć, bo Barcelona wylosowała najgorszego przeciwnika, dodatkowo z rewanżem na wyjeździe. Messi słuchał. Przyszedł dzień piątego maja roku 2015. Pierwsza połowa to pokaz nieskuteczności Barcelony. Przyszła druga połowa. Messi dostał piłkę, zobaczył gdzie jest bramkarz i podjął decyzję. Uderzył tak po krótkim słupku, że prawdopodobnie najlepszy bramkarz świata - mistrz świata wyskoczył z butów. Ludzie oszaleli. Zaczęli myśleć, że tak uderzyć piłki z miejsca po prostu nie można. Trzeba być kimś więcej, niż piłkarskim geniuszem. Strzał w skali 10/10 dostał 11/10. Przyszła druga akcja Leo. Dostał piłkę na prawej stronie i zrobił z mistrza świata wiatrak. Tak go wkręcił w ziemię, ze gdyby nie prawa fizyki to Boateng leżałby na murawie nago, bo ciuchy wyskoczyłyby z niego po tym jak został wkręcony w murawę. Neuer wyszedł z bramki.... Messi spojrzał, uśmiechnął się i pomyślał 'kim Ty kurwa właściwie jesteś pajacu?!'. Po czym ojebał gościa lobem, jakby wyszedł na przydrożnym boisku w Rosario i miał na przeciwko siebie kolegę o 10 lat młodszego, który stojąc na bramce chciałby z nim zagrać 1 na 1. Gol, który podkreślił jego wielkość. Jego zajebistość, legendę i status najlepszego piłkarza jakiego ludzkość widziała.

NIGDY WIĘCEJ NIECH NIKT NIE MA CZELNOŚCI PODWAŻAĆ KLASY NAJLEPSZEGO PIŁKARZA W HISTORII LUDZKOŚCI. PIŁKARZA TAK GENIALNEGO, ŻE MY, WY, WASZE DZIECI I DZIECI WASZYCH DZIECI WIĘCEJ NIE ZOBACZYCIE. NIGDY WIĘCEJ. NIECH DZISIEJSZY MECZ BĘDZIE DLA WAS LEKCJĄ. A JEŚLI TA LEKCJA NIE WYSTARCZY, TO LEO UDZIELI WAM JESZCZE JEDNEJ I JESZCZE JEDNEJ I JESZCZE JEDNEJ, AŻ KAŻDY POJEDYŃCZY HEJTER ZAMILKNIE NA WIEKI.

DZIĘKI LEO ZA TO, ŻE JESTEŚ. BO JESTEŚ KIMŚ WIĘCEJ, NIŻ TYLKO PIŁKARZEM. 07-05-2015 00:38 w Teatr jednego aktora

Najgorszy komentarz

-680
mbabisz napisał/a
bonawentura napisał/a rozwiń cytat

strzelałaś kiedyś /broniłaś karnego w meczu ?


Wydaje mi się, że Bona wolałaby, żeby raczej ktoś jej strzelał gole, niż żeby sama miała strzelać (: No chyba, że akurat zajęta jest pieczeniem ciasta :) 24-11-2015 23:39 w Spektakl