Ulubione komenarze

Rafik

-1071 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 49211
Znaków na komentarz (≈): 462
Skomentowanych newsów: 4299
Rozdanych plusów: 6114
Rozdanych minusów: 2826
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+46 Ostatni mój komć na BEO o Leo zgodnie z zakładem. Teraz niech reszta klaszcze, ja będę klaskać razem z Wami. Po cichu :)

Lecimy..

W życiu każdego dorosłego człowieka najważniejsze są 2 daty:

- data narodzin jego dziecka
- data ślubu z kobietą jego życia

W moim życiu doszła trzecia data - data 18 grudnia 2022 roku - ukończenie gry zwanej futbol przez Leo Messiego i osiągnięcia przeze mnie piłkarskiej Nirwany.

Przy okazji wszystkie teorie hejterów pierdolnęły z hukiem jaki usłyszał każdy na planecie ziemia.

- Messi nie jest liderem (i cyk 2 Złote Piłki Mundialu i kolejna France Football - ÓSMA w drodze). Kurtyna.

- Messi nie strzela karnych. I cyk najtrudniejsze gatunkowo karne jaki tylko mogą być w futbolu strzelone jeden po drugim od wyjścia z grupy. Kurtyna.

- Messi nie strzela w fazie pucharowej. I cyk rekord Mundialu. Kurtyna.

- Jardel 2.0 siedzi z nim przy jednym stole. Bzdura, nigdy z nim nie siedział nawet w tej samej restauracji. Siedzieć z nim może tylko Jordan. Kurtyna.

- Messi bez Iniesty i Xaviego nic nie wygra. I cyk 2 Złote Piłki (trzecia w drodze) po erze Xaviego i Iniesty, Copa America, Mundial, Złota Piłka Mundialu i kolejne 100+ nagród Najlepszego Zawodnika Meczu. Kurtyna.

- Messi nigdy nie dorówna Maradonie. I cyk właśnie go przebił. W kadrze Złoto Olimpijskie, młodzieżowe Mistrzostwo Świata, Copa America, a teraz Mundial plus 2 Złote Piłki.
Właśnie został najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii reprezentacji narodowych. Kurtyna.

- Messi się skończył. I cyk Złota Piłka Mundialu w wieku 35 lat. Kurtyna.

- Mbappe go wyjaśni i zajmie jego miejsce. Tymczasem GOAT wygrywał Złote Piłki w czasach gdy Mbappe odrabiał lekcje po szkole patrząc na plakaty Ceera na ścianie, żeby po wielu latach pokonać prime Mbappe w najważniejszym meczu w jego życiu. Standardy.

- Messi człapie (pozdro Sobi). On nigdy nie musiał biegać. Wystarczy, że wie kiedy odpalić tryb GOAT MODE.

- Messi nie ma mentalu i głowa w dół. Mental to nie klaskanie i krzyczenie Vamos! jak robią piłkarze chcący wozić się na plecach kolegów, gdy akurat po meczu nie chcą ukraść im gola stat padderzy. Mental to dźwiganie takich turniejów i meczów jak ten finał, a nie gestykulacje z ławki, gdy kolega strzela gola w finale Euro i wskazywanie na siebie palcem po karnym z dupy.

Nie byłoby tego sukcesu też, gdyby właśnie koledzy Leo z kadry. Interwencja Martineza gdy obronił najważniejszą akcję w karierze sam na sam Francuzów przy remisie w końcówce meczu. Nie byłoby tego sukcesu bez trenera, który ich scalił jako grupe ludzi czy bez Alvareza. Nie byłoby go bez Angela, którego zabrakło w 2014 roku w finale i nie byłoby go bez kibiców.

I najważniejsze - nie byłoby tego sukcesu bez wiary w tego najlepszego piłkarza jaki kiedykolwiek był i będzie w futbolu.
Ale o tym będę opowiadać dzieciom za 20 lat, gdy hat tricki nie będą czymś naturalnym, Złote Piłki wygrywane będą przez najlepszych po raz, dwa razy w karierze, a na wiekszosci rekordow dalej widniec będzie jedno nazwisko - Messi.

DZIĘKUJĘ CI LEO Z CAŁEGO SERCA.
-ZA NIESKOŃCZONĄ RADOŚĆ Z LAT GRY W BARCELONIE
- ZA NAJWIĘKSZY WKŁAD W ZDOBYTE PUCHARY W HISTORII BARCELONY
- ZA TO, ŻE USZCZĘŚLIWIŁEŚ KOLEJNY RAZ MILIONY LUDZI. Chorych, młodych, starszych, biednych i bogatych i tych co pamiętają Diego i tych co go nie widzieli.

Od teraz stałeś się mieśmiertelny, a Twoje czyny za życia brzmią echem w wieczności.

DZIĘKUJĘ PIŁKARSKI KRÓLU!
Twój na zawsze wierny kibic Rafał.
OLEEEEEEEEEEE!!!!!! 18-12-2022 21:08 w GOAT
+37 @ADR otwieraj okno pilka leci do ciebie! 13-01-2021 23:38 w Supersprawdzian
+24 Świat już wie mordeczki, tak więc OGŁOSZENIE!

DZIŚ, DNIA 12.10.2018 na świat przyszedł ponad cztero-kilogramowy antimadridista z krwi i kości, kibic Barcelony, antyfan Jardela 2.0 i największy fan talentu Leo Messiego i Michaela Jordana w jednym ciele. RAFIK JUNIOR - WITAMY w świecie kibiców Barcelony. VISCA EL BARCA! VISCA RAFIK junior!!! 12-10-2018 22:52 w Segura: Nie ma planu B za Valverde

Najgorszy komentarz

-680
mbabisz napisał/a
bonawentura napisał/a rozwiń cytat

strzelałaś kiedyś /broniłaś karnego w meczu ?


Wydaje mi się, że Bona wolałaby, żeby raczej ktoś jej strzelał gole, niż żeby sama miała strzelać (: No chyba, że akurat zajęta jest pieczeniem ciasta :) 24-11-2015 23:39 w Spektakl