Ulubione komenarze

ovejaNegra

326 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 391
Znaków na komentarz (≈): 699
Skomentowanych newsów: 217
Rozdanych plusów: 1
Rozdanych minusów: 1
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+14 @Waldos, ja w przeciwieństwie do Larrego z miasta, jestem prosty chłop ze wsi i w tej mnogości komentarzy mogę nie ogarnąć Twoich zawiłych wykładni diagnozujących sedno problemu pogłębiającej się zapasci w grze Barcelony. Zapaści widocznej wyraźnie już od co najmniej kilku lat.
Wytłumacz mi zatem, prostemu człowiekowi, kto Twoim zdaniem jest odpowiedzialny za agonalną kondycję Barcy, zarówno w sferze sportowej, jak i finansowej?
Rozumiem że nie trenerzy, skoro nierzadko broniłeś Valverde, Koemana też bronisz.

Wnioskuję więc, że skoro nie trener, to problemem jest tutaj jakość kadry, więc powinien odpowiadać za to prezydent który swoimi decyzjami doprowadził klub na skraj bankructwa, co automatycznie przełożyło się na decyzje podejmowane przez jego następcę?
Ale znowu wielokrotnie czytałem w Twoich komentarzach że nie uważasz Bartomeu za gorszego od Laporty - od Laporty, w czasie którego rządów, pogrążona w kryzysie Barca stała się najpotężniejszym klubem na świecie i pod względem sportowym do końca jego rządów utrzymywała się w ścisłej elicie.

Kto więc Waldosie jest Twoim zdaniem odpowiedzialny za tą chujozę, której wszyscy jesteśmy świadkami?
Za tą chujozę, która jeszcze 6-7 lat temu, kiedy Barca lała w finale LM Juventus, wydawała się niemożliwa do spełnienia?
Bo chyba zgadzamy się, że jest źle?

Albo zapytam wprost...
Czy Twoim zdaniem winny tragicznej sytuacji, zarówno finansowej jak i sportowej Barcy jest...Laporta?
Daj upust swym emocjom i przyznaj to w końcu otwarcie, zamiast uprawiać jakieś fikołki słowne mające na celu jebanie Laporty, używając jedynie ładnych słówek.

Chyba że, winnym nie jest Laporta, to napisz proszę kto nim jest, bom ciekaw.
16-09-2021 20:29 w Przyszłość Koemana zależy od trzech najbliższych meczów
+12 Dzisiejszy mecz doskonale ilustruje, jak bardzo chujowy jest obecny Real.
W ostatnim czasie zaobserwowałem tutaj ostrą wymianę zdań, odnośnie stylu Barcy w ostatnich klasykach.
Cenione tutaj persony głosiły teorie, jakoby obecna kadra Barcy (przypominam, najlepiej opłacana na świecie!) nie mogła zagrać efektownie przeciwko Mierdzie i smutne jak pizda 1-0 na Bernabeu było przez nich odbierane jako wielki sukces. Tak wielki, że piłkarze po meczu zostali oceniani na najwyższe noty.
Erik ten Hag dzisiaj zebrał te wszystkie opinie i teorie do kupy (nomen omen) i spuścił w kiblu.
Drużyna o potencjale ludzkim nieporównywalnie mniejszym do Barcy, wytarła Realem podłogę na Mierdabeu, prezentując przy okazji magię, jakiej nie powstydziłaby się najlepsza ekipa Pepa.
Nie udzielam się tutaj zbyt często, ale po takim meczu jeszcze bardziej chciałbym wykrzyczeć: Ernesto odejdź! 06-03-2019 00:54 w Rewanże w Lidze Mistrzów
+11

Za Ryjka wygraliśmy z Van Bommelem i Edmilsonem. Xavi leczył zerwane wiązadła, a Iniesta dopiero wchodził do składu z ławki.
Liverpool być może wygra z Milnerem i Hendersonem.

Czy to są piłkarze o podobnej klasie?
Da się inaczej, nie tylko z Xavim i Iniestą... 26-05-2019 02:54 w I cały misterny plan w pi*du

Najgorszy komentarz

-2 "Dodajmy do tego że jest z niego chudy patyk, zero jakiejś masy mięśniowej, i kiedy jakiś Pepe w niego wpadnie z impetem to on to poczuje znacznie bardziej niż taki napakowany Alexis dajmy na to. Więc też nie ma się co dziwić jego "cierpieniom" .

no i tu widzimy jak ważna jest siła i masa mięśniowa w dzisiejszej piłce. prosty przykład to bramka bale'a w ostatnim gd. gdyby na miejscu walijczyka był neymar, to po wejściu bartry poleciałby pewnie w trzeci rząd trybun. bejl wytrzymał starcie i strzelił bramkę dla realu. my mielibyśmy z tego jedynie rzut wolny, ewentualnie żółtą kartkę dla rywala i parę minut marnego kabaretu.
neymar powinien konkretnie przypakować, póki co miast zawodowego piłkarza przypomina cyrkowca. 21-04-2014 17:27 w Messi no es toca. Nadzieje przedłużone.