FC Barcelona skupia się już całkowicie na sobotnim meczu z Betisem (godz. 18:30), a dzisiaj podczas treningu pojawiły się dwie pozytywne wiadomości. Zarówno Frenkie de Jong, jak i Fermín López wzięli udział w sesji, chociaż ten drugi wykonał tylko część ćwiczeń z resztą kolegów i trzeba poczekać, aby zobaczyć, czy jego kontuzja mięśnia łydki prawej nogi goi się pomyślnie, aby mógł zagrać przeciwko Betisowi. Holender powinien być gotowy do gry po pokonaniu gorączki, która uniemożliwiła mu występ przeciwko Atlético Madryt.
Nieobecni na treningu byli Dani Olmo, który będzie miał około miesiąca przerwy z powodu zwichnięcia lewego barku doznanego podczas meczu z Atlético, Ronald Araujo, który otrzymał zgodę klubu na odbudowanie się psychicznie po wyrzuceniu z boiska na Stamford Bridge, oraz Gavi, który nadal przechodzi specjalistyczne leczenie poza grupą, aby wyleczyć kontuzję łąkotki prawego kolana. Ter Stegen nadal robi postępy z grupą, choć w wolniejszym tempie niż pozostali bramkarze i nadal nie jest gotowy do gry dla Flicka.
Barça powróci do treningów w piątek (o godz. 11:00) w Ciutat Esportiva Joan Gamper, aby dopracować szczegóły meczu z Betisem, a następnie (o godz. 13:00) Hansi Flick spotka się z mediami, aby omówić wizytę na w Sewilli.








