Ulubione komenarze

emes

449 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 5463
Znaków na komentarz (≈): 275
Skomentowanych newsów: 1266
Rozdanych plusów: 241
Rozdanych minusów: 122
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+23 coś wam powiem.
kiedyś myślałem, że prawdziwa sztuka to kiedy crack z 10 na plecach objeżdża całą połowę i przy okazji jednych z najlepszych obrońców świata, strzela bramkarzowy w krótki róg i jeszcze dostaje za to owacje przez kibiców nienawidzących się klubów. potem widziałem piłkę krążącą od zawodnika do zawodnika niczym piłeczka pingopogowa w finale mistrzostw świata gdzie spotyka się dwóch naturalizowanych żółtków. Teraz jednak wydaje mi się, że wiem jak wygląda sztuka w czystej postaci. Sztuka to kiedy trzech przyjaciół spotyka się na boisku i z uśmiechem na ustach robią co mecz wielkie show przy tym ciesząc się z nieswojego gola często bardziej niż ze swojego. Sztuką jest kiedy dwóch przyjaciół widzi, że jednemu coś nie idzie i stara się wyciągnąć go za uszy po to żeby poczuł troszke pewności siebie. Sztuką jest mieć w dupie indywidualne osiągnięcia tylko dbać o osiągnięcia swoich przyjaciół. To jest jedyna prawdziwa, pierdolona sztuka, którą powinni wykładać na studiach jako pierwsza definicja. Jedyna i prawdziwa. Panowie, myślałem, że na boisku już widziałem wszystko. Jak bardzo się myliłem przekonałem się w 2 połowie. Śmietanki, możecie nam odebrać trofea, możecie nam odebrać zawodnika, możecie starać się splamić nam herb, ale atmosfery w klubie nam nie odbierzecie. ani wy, ani nikt inny. taką atmosferą, taką przyjaźnią i taką współpracą zdobywa się tytuły. 3 przyjaciół magików z boiska i 8 wirtuozów futbolu. Panowie, chylę czoła, bo za to co widziałem należy wam się chapeau bas od każdego kibica na świecie do końca istnienia tego klubu, a na stadion wstęp powinien być tylko i wyłącznie w garniturach, bo to nie jest show, to nie jest spektakl.... to jest arcydzieło w najwspanialszej jego formie. jestem z was zajebiście dumny. 14-02-2016 22:33 w Niedzielny wieczór z La Liga
+10

I dalej będę go bronił i naśmiewał się z debili, nie mających nic ciekawego do napisania, a jedynie wylewających swoją frustrację.

Czy Valverde powinien zostać zwolniony po Liverpoolu? Na pewno.
Czy powinien zostać zwolniony po Rzymie? Nie mam takiej pewności, ale prawdopodobnie tak.

Tylko to nikogo nie upoważnia, by traktować go jak śmiecia i jebać bez większego sensu o co się tylko da, byle trochę pohejtować i zebrać parę plusów od innych debili. Chcesz krytykować to napisz coś konstruktywnego i z sensem, a nie wylewaj z siebie bezwartościowe gówno, która ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Dopóki 'krytyka' tutaj będzie tak słaba merytorycznie to będę bronił Valverde. Najwyżej dostanę bana i banda debili będzie mogła bez przeszkód kisić się w swoim własnym sosie i poklepywać po plecach.[/cytat]
Polon broni Valverde przed hejtującymi go userami, poniewaz bezpodstawnie go obrazaja, ublizajac im 3krotnie od debili :)

Keep it simple. 03-10-2019 00:10 w Dwie twarze Barcelony
+10 Trzymałem do końcą tę warstwę żółci, która się we mnie zbierała przez ostatnie tygodnie. Wszak nie od dziś wiadomo, że jestem (byłem) wielkim fanem Neya i marzyłem o tym, żeby przywdział naszą koszulkę od kiedy pierwszy raz zobaczyłem go w Santosie (tak samo, jak marzyłem o Zlatanie u nas, widać nie mam nosa do tego typu rzeczy). Broniłem go, kiedy inni wylewali w jego stronę tonę gówna i innego szamba. Robiłem to, bo wierzyłem, że Brazol okrzepnie przy Leo i lada chwila będzie gotowy do wzięcia na siebie ciężaru najlepszego zawodnika na świecie. Ciągle w kolorze blau y grana. Rzeczywistość niestety po raz kolejny postawiła brutalną weryfikacje. Nie rozumiem czym się kierował brazol przechodząc do miasta zamachów, rozbojów i biedy, poza odsetkiem chełpiącym się bogactwem błaznów. Jego decyzja, jego wybór. W tej chwili jestem pewny, że on do bycia najlepszym na świecie nigdy nie dorośnie, bo niestety jego światem rządzą inne priorytety i mimo moje całej sympati do niego nigdy tego nie zrozumiem i mam głęboką nadzieję, że aspiracje sportowe neymara (celowo przechodzę na małą literę) i psg zostaną przez nas brutalnie zweryfkowane już w tej edycji ligi mistrzów. powodzenia w ogórkowej lidze, gdzie najlepszym piłkarzem jest 18 letni dzieciak, który rozegrał 1.5 sezonu w profesjonalnej piłce. baw się dobrze i nie wracaj. nigdy.

a teraz dawać tego verrattiego, prosze. 02-08-2017 10:15 w OFICJALNIE: Neymar pożegnał się z piłkarzami Barçy

Najgorszy komentarz

-18 czerwona to za duża kara moim zdaniem. 03-03-2016 21:45 w Rayo Vallecano - FC Barcelona