Ulubione komenarze

tobi

767 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 9791
Znaków na komentarz (≈): 221
Skomentowanych newsów: 2170
Rozdanych plusów: 1960
Rozdanych minusów: 1627
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+10 BO popadło w punkty, składy, drafty i ciul wie co jeszcze. Za 100 punktów hot dog a za 300 pierwszy skład. Ja przez bardzo długi czas byłem avatarowcem bez avatara, bo mnie to nie bawiło. Obrazek pojawił się po Milanie (jestem człowiekiem małej wiary) i tak już zostało, pewnie do kolejnej LM i mimo że generalnie nie specjalnie zależy mi na avatarach i plusach to wkurza mnie że np za stwierdzenie że Iniesta bardziej zasłużył na wylot z klubu niż na kontrakt, czy Delefele nie miał prawa wracać w tym roku (i na czyje wyszło:?) zebrałem pierdyliard minusów. Generalnie niepopularne opinie (o np. transfer Suareza) są jechane z góry do dołu, kto by tego nie mówił i jakby nie argumentował a popłaca lizanie po fiutach. Niektóre komentarze podchodzą pod gejowskie porno. Stąd ilość tej lepkiej mazi jak to nazwał gelex. 19-08-2014 09:54 w Transfer Cuadrado się oddala, Douglas coraz bliżej
+9

ciekawostka: przy obecnym kursie euro można by za to kupić 65 053 846 opakowań gumy Hubba Bubba zrolowana truskawka/jagoda/arbuz (oryginalne niemieckie gumy o niepowtarzalnym smaku w szczelnym opakowaniu - odwijasz ile chcesz zjadasz, resztę zamykasz).
Proponowałbym zainwestować w gumy. 05-08-2018 11:18 w Porażka w końcówce
+8
Dajcie mi tlenu. Boże co za herezje. Ich sukces jest nasza porażką. Oni nie graja w badminktona, tylko są naszym największym rywalem. To współzawodnictwo nie ma odpowiednika na świecie. Tu nie chodzi o kopanie piłki na trawie, tylko coś znacznie większego. Nasze porażki są ich zwycięstwami a ich zwycięstwa naszymi porażkami. Bez nich nie ma nas a bez nas nie ma ich. Sportowo, socjologicznie, kulturowo i przede wszystkim historycznie. Za chwile ukradną 3. lige mistrzów z rzędu i dokonają czegoś do czego nikt się przez 100 lat nie zbliży a Ty piszesz że niech sobie wygrywają/kradną co chcą. Tak, to będzie porażka Barcelony. Tak, to my pozwalamy im przejść do historii, mimo, że ni ciula nie zasługują. Jak mawia Christo chuj im w dupę i niech giną. 30-04-2018 13:51 w Mistrzowska kropka nad "i"

Najgorszy komentarz

-5 Nikt z was by nawet jednego słowa nie napisał gdyby oberwał Mercelo i skończyło się na siniaku. Mam nadzieję, że Neymar szybko wróci do zdrowia. Tak z innej beczki to zapowiada sie że na początku sezonu będzie nas musiał ciągnąć Messi rozbity po klęsce w mundialu. 05-07-2014 11:53 w Luis Suárez fichado!