Ulubione komenarze

wariat3000

703 BO punkty

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 8088
Znaków na komentarz (≈): 707
Skomentowanych newsów: 1867
Rozdanych plusów: 263
Rozdanych minusów: 159
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+10 Ocenianie lucho przez pryzmat psg nalezy lekko skorygowac. Zrobil super robote ale w 2 lata wydal prawie 800mln. Sprowadził skriniara i lucasa, jak mu się nie spodobali to kupił pacho,beraldo i zabarnego

Asensio i lee zawiedli,barcola był chimeryczny to kupił doue i kvaraczelle za 130mln

Kupił muaniego za 95mln żeby go wypieprzyc po roku,goncalo za 80m grzeje ławę. 175 milionów w błoto-i to nie jest żaden problem

To są inne warunki, margines błędu jest gigantyczny. A flick łata dziury na każdej pozycji erikiem, słaby martin jest titularem a z przodu miśmy ratować się roonym z ligi duńskiej,który rok nie grał w piłkę i jest po zerwaniu ACLu



06-10-2025 11:54 w Pranie w 30 stopniach
+10
Niesamowicie niezdecydowany jest, wraca wychodzi, biegnie na linię, po czym z niej wychodzi skracając kąt.
Mega niezdecydowany i chaotyczny jest. [/cytat]
Kiepski jest i trzeba to sobie powiedzieć otwarcie.
Rozumiem, że Flick nie chce robić kwasu i odstawiać go, bo przyszedł Szczęsny, ale...
Kurde, z Penią na Bayern i mierdę?
Trochę strach.[/cytat]
Gorzej, że Szczęsny jest poza rytmem, a rzucanie go na Bayern i Real to ... jednak spore ryzyko.
Nowy system gry, duża przerwa, brak znajomości schematów gry u nas.
Z drugiej Pena to gwarancja ręcznikowania.
[/cytat]
Dlatego tak cenne byłyby minuty z Sevillą dla Szczęsnego.
A tak patrząc na obecną sytuację, co jest większym ryzykiem w meczach z Bayernem i realem: nieograny Szczęsny czy ograny Pena?
Ja bym postawił na Wojtka.
Może i nieograny, ale doświadczony i powinien dźwignąć temat.[/cytat]
Równie dobrze Wojtek może wpuścić babola jakimi nie raz raczył kibiców Juve. Nie przypadkowo Wengerowi nie przypasował w Arsenalu i pokazali mu drzwi, potem wylotka w Romie i wylotka z Juve, gdzie stwierdzili, że Di Gregorio jest lepszym wyborem i nikt za Wojtkiem nie tęskni patrząc na liczbe straconych goli Starej Damy.

Cieszy mnie, ze u Flicka nie ma grania za nazwisko podobnie jak było u Pepa. Pan Trener. [/cytat]

to tak jakby mowic ze messi byl mega slaby bo newells i barcelona pokazali mu drzwi :D

jestes odklejony, chłop wszedl z buta do arsenalu w wieku 20 lat i 5 lat bronil w podstawie, majac ogromna konkurencje (almunia,lehmann,fabianski,mannone,viviano,martinez,ospina). byl najlepszym bramkarzem premier league w 13/14.

potem pociął się z wengerem po słynnej aferze ze szlugiem w ostatnim roku wengera w pilce, gdy wszystko sie walilo i odszedł do romy z tottim, grającej w LM. gdzie dodatkowo przyspawał allisona do ławki.

po jego odejsciu arsenal w LM nie gral przez kolejnych 7 lat i po odejsciu wojtka do dziś sprowadził 10 bramkarzy+ 4 wychowanków na bramkarza nr 3.

potem poszedł do juve czyli wówczas top3 druzyn na swiecie, gdzie zagrał 252 mecze (w calej powojennej historii juve tylko zoff,peruzzi i buffon zagrali wiecej). byl wybierany najlepszym bramkarzem serie a.

teraz odszedl bo juve ma koszmarna sytuacje finansowa i odchudzili pensje o 50%, pozbywajac sie calego trzonu druzyny 21-10-2024 11:53 w Wrócił Gavi, a Barça się bawi
+9 @jowunia

ogolnie masz racje, ale tez bez przesady- felix gral prawie wszystko u simeone (był jeden moment gdzie czasami wchodzil jako joker z ławki), a jego najgorszy wynik to ostatni sezon i 35 meczow, glownie przez kontuzje kostki.

po prostu od 2 sezonow chcial odejsc i mocno to wymuszal, stad spalony most w atletico

z cancelo tez poleciales- ,,oddany z ulga, pozegnany bez zalu". chłop gral coraz lepszy futbol i piął się w górę, zaliczajac coraz lepsze kluby. w city osiagnal absolutny prime, zostajac zdecydowanie najlepszym bocznym obronca na swiecie.

nikt nigdy go nie odstawil za jakosc gry, po prostu stwarzal problemy w szatni- cena bylo odejscie z city. pep o tym mowil publicznie- chlop dwa razy zostal poddany rotacji i sie obrazil na amen.

o ile felixa mozemy nazwac juz pilkarzem zweryfikowanym, przereklamowanym- nie zbawi naszej ofensywy,to narzekanie na gre obronna cancelo to smiech na sali.

bo chłop i w city i juve, gdzie osiagnal prime, byl 100% pomocnikiem. kims w stylu trenta w liverpoolu ale majacego 1 na 1 w ataku i gaz. my go wystawilismy na typowym obroncy każąc bronic 1 na 1 z mbappe, dembele ,rodrygo i innymi i potem jestesmy w wielkim szoku, ze nie żre.

sam sobie odpowiedziales na pytanie w pewnym sensie- lucas vazquez nie jest topowym pilkarzem,a cancelo jest. joselu to 34 letni kaleka z kiepskich klubow, a lewy nie. czuameni,kroos,carvajal nie sa stoperami.a grali dobra pilke na stoperze

to dlaczego jedni graja kozacko a drudzy beznadziejnie? monstars z space jam pozamieniali im umiejetnosci? joselu to tak naprawde robert?

nie, jedni maja SYSTEM i TRENERA,a drudzy nie. jedni maja stworzone komfortowe warunki do gry, a drudzy nie. real wie co grać, i to po prostu gra w kazdym meczu. nie jest wazne kto gdzie gra. przeciez brahim wyglada 5 razy lepiej niz bellingham.

bardzo podobnie wyglada city, z ciaglymi rotacjami. oni po prostu graja swoja pilke. czasami gre ciagnie foden,czasami bernardo,czasami haaaland, czasami alvarez z doku i grealishem- nieistotne

mozemy zwalac wine na sklad, a potem ogladasz leverkusen,inter,bologne czy girone i mowisz wow, ale taktyka, ale mental. ale to prosto wyglada. to samo jest z realem

mozemy umniejszac zawodnikom (jebani juz sa chyba wszyscy, lacznie z ter stegenem i yamalem) i marudzic na sklad, ale w pilce wynik robi SYSTEM, WARSZTAT i MENTAL.

ty to po omacku nazywasz ,,systematycznoscia" nie widzac, ze to wszystko wychodzi od trenera. przypomnij sobie nasze topowe czasy gdy byly mecze z montoya, bartra,cuenca,tello i innymi leszczami a i tak gralismy samograj.

to jest wlasnie najwieksza zbrodnia xaviego- po 2.5 roku nikt nie wie co grac.

w tym sezonie powinnismy dziekowac bogu za przeblyski gundo, kilka bramek z dupy lewego i kilka rajdow yamala, bo te indywidualne przeblyski nam uratowaly caly sezon.
14-05-2024 17:00 w Wykorzystana szansa

Najgorszy komentarz

-11 kroos > rakitic
falcao > suarez

bardziej niz na transfery licze na odpalenie jednego z grajkow barcy b 03-07-2014 17:30 w Luis Suárez fichado!